Home Newsy iPhone 8 na kolejnym filmie
iPhone 8 na kolejnym filmie
0

iPhone 8 na kolejnym filmie

0

Wydawać by się mogło, że za sprawą niedawnych plotek niejasności związane z obecnością czytnika linii papilarnych w nadchodzącym, flagowym modelu iPhone’a są już rozwiane i urządzenie zostanie pozbawione tego elementu konstrukcji na rzecz skanera twarzy użytkownika. Najnowszy film jednak z udziałem smartfona jaki ukazał się w sieci znów podżega do dyskusji.

Na opublikowanym materiale wideo został uwieczniony proces kontroli jakości urządzenia wyglądem przypominającego wielokrotnie opisywaną i prawdopodobną konstrukcję iPhone’a 8. Co ciekawe testom poddawany jest wspomniany czytnik Touch ID umiejscowiony w tylnej części obudowy urządzenia, tuż pod logo Apple. Wzmianki o takim rozwiązaniu pojawiły się już w sieci na początku lata, choć nie spotkały się one z aprobatą użytkowników.

Film prawdopodobnie pochodzi z fabryki Foxconn, gdzie od początku sierpnia iPhone 8 jest masowo produkowany. Oczywiście powyższy materiał należy traktować z przymróżeniem oka, bowiem widoczne na filmie urządzenie może być równie dobrze jednym z kilku prototypów jakie Apple testowało kilka miesięcy temu. W rzeczywistości do oferty może trafić iPhone o nieco innej konstrukcji, w tym również pozbawiony Touch ID.

Źródło: iDownloadBlog

 

iPhone 8 na kolejnym filmie

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)