Home Newsy Kolejne informacje na temat głośnika HomePod
Kolejne informacje na temat głośnika HomePod
0

Kolejne informacje na temat głośnika HomePod

0

Testowe oprogramowanie od Apple w tym także soft dedykowany inteligentnemu głośnikowi z Cupertino okazuje się być prawdziwą kopalnią informacji na temat przyszłych urządzeń. Ostatnia, siódma beta systemu iOS 11 zawiera w kodzie wzmiankę o sposobie parowania głośnika HomePod z iPhone’m.

Kilka dni temu na serwery Apple trafiła siódma wersja testowa platformy iOS 11, której oficjalna premiera odbędzie się już we wrześniu. Serwis iHelp BR prześwietlił ten soft i odkrył, że zawiera on informacje związane ze sposobem łączenia głośnika HomePod w parę z iPhone’m.

Cały proces ma do złudzenia przypominać konfigurację słuchawek AirPods, choć nowy produkt audio nie będzie posiadać procesora W1. Przynajmniej takiego zdania są redaktorzy wspomnianego serwisu.

Co ciekawe głośnika prawdopodobnie nie będzie można skonfigurować bezpośrednio z poziomu komputera Mac lub przystawki Apple TV, choć po procesie konfiguracyjnym z użyciem iPhone’a będzie się on z tymi urządzeniami komunikować.

Jedyną różnicą w procesie parowania w odniesieniu do słuchawek AirPods będzie komunikat o potrzebie włączenia asystenta głosowego Siri i wyborze jednego z dostępnych języków.

Źródło: iHelp BR

 

Kolejne informacje na temat głośnika HomePod

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)