Dźwięki pracy głośnika od Apple

Dźwięki pracy głośnika od Apple

0

Opublikowane niedawno oprogramowanie dedykowane inteligentnemu głośnikowi od Apple dostarcza coraz to nowszych informacji dotyczących zarówno tego akcesorium jak i wyczekiwanego, flagowego modelu iPhone’a. Soft będący odpowiednikem systemu iOS dla jabłkowego smartfona zawiera co oczywiste próbki dźwięków jakie wydobywać się będą podczas pracy głośnika.

Na ich ślad trafił deweloper Avery Magnotti, który natknął się na nie w bibliotece systemowej „audioOS”. Postanowił nagrać je i opublikować na prywatnym kanale w serwisie YouTube czego efektem jest materiał prezentowany poniżej.

Kilka dni temu natknięto się na inne znalezisko. Kod systemu dedykowanego HomePod skrywa dość szczegółowe informacje związane ze specyfikacją techniczną głośnika w tym sugestię, że jego wyświetlacz będzie w stanie pokazywać znacznie bardziej złożone grafiki niż prezentowana już animacja pracującej Siri lub ikony przycisków sterowania odsłuchem. Może to oznaczać, iż Apple ma w planach poszerzać możliwości funkcjonalne swojego produktu.

HomePod trafi do sprzedaży w pierwszych krajach w grudniu tego roku. W pierwszej fazie pojawi się w ofercie amerykańskiego, angielskiego i australijskiego sklepu Apple Store oraz w tamtejszych stacjonarnych salonach firmowych, a także u lokalnych pośredników. Pozostałe państwa będą musiały poczekać do początku 2018 roku.

Źródło: MacRumors

 

Dźwięki pracy głośnika od Apple

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *