Firma Fiksu trafia na ślad nowych iPadów

Firma Fiksu trafia na ślad nowych iPadów

0

W statystykach firmy analitycznej Fiksu znalazły się logi, które mogą wskazywać na użytkowanie nowych modeli iPada, które zostaną zaprezentowane na najbliższej konferencji Apple. Doszukano się czterech, różnych wariantów jabłkowych tabletów o dotąd niewykorzystywanych oznaczeniach.

Są nimi kodowe nazwy iPad 7,1, iPad 7,2, iPad 7,3 i iPad 7,4, które mogą odpowiadać kolejnej generacji iPada Pro. W zeszłym roku urządzenia te oznaczane były jako 6,x. Całkiem prawdopodobne, że chodzi właśnie o nadchodzące maszyny, które obecnie są testowane przez pracowników Apple.

Co więcej, firma Fiksu jest zdania, że na urządzeniach tych testowano wiele popularnych aplikacji w okolicach Cupertino jak i w siedzibie Apple. Doszukano się również informacji o systemach pod kontrolą których pracowały urządzenia. Były to wersje beta iOS 10.3 oraz wczesna odsłona iOS 11.

Warto przypomnieć, że na najbliższej konferencji do oferty prawdopodobnie trafi druga generacja iPada Pro o przekątnej ekranu 12,9 cala, budżetowa wersja tabletu z ekranem 9,7 cala, czyli następca iPada Air oraz całkiem nowe urządzenie z ekranem 10,5 cala.

Źródło: 9To5Mac

 

Firma Fiksu trafia na ślad nowych iPadów

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *