Sprzedaż nowych iPadów może być opóźniona

Sprzedaż nowych iPadów może być opóźniona

0

Według nieoficjalnych informacji w marcu na pierwszej w tym roku konferencji Apple firma zaprezentuje nowe modele iPada. Mają to być trzy różne urządzenia, z których jedno o przekątnej ekranu 10,5 cala będzie posiadało całkiem nową konstrukcję. Równolegle pojawi się też kolejna wersja iPada Pro z ekranem 12,9 cala oraz urządzenie budżetowe stanowiące odświeżoną wersję iPada Air z wyświetlaczem 9,7 cala.

Najnowszy raport jednak opublikowany przez serwis DigiTimes, który powołuje się w nim na sprawdzone źródła należące do łańcucha dostaw Apple sugeruje kolejne po słuchawkach AirPods opóźnienia w sprzedaży jabłkowego sprzętu. Zgodnie z treścią informacji największy z tabletów oraz wspomniany iPad z ekranem 10,5 cala pojawią się na sklepowych półkach dopiero w maju lub czerwcu. Model budżetowy powinien jednak znaleźć się w ofercie wcześniej.

Póki co nie jest znana przyczyna tych opóźnień. Można jedynie się domyślać, że na drodze prawdopodobnie stanęły jakieś problemy natury technicznej na etapie produkcji.

Warto przypomnieć, że iPad z ekranem 10,5 cala ma być całkiem nowym konstrukcyjnie urządzeniem. Jak donoszą liczne plotki będzie to sprzęt, którego wyświetlacz zajmie cały przedni panel i zostaną z nim zintegrowane przycisk Home oraz czytnik Touch ID.

Źródło: DigiTimes

 

Sprzedaż nowych iPadów może być opóźniona

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *