Kolejne materiały wideo w Apple Music

Kolejne materiały wideo w Apple Music

0

O treściach wideo publikowanych w ramach usługi mówi się już od dawna. Programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i być może seriale pojawią się w jabłkowym ekosystemie już niebawem. W oficjalnych informacjach Apple jak dotąd jednak nie padła żadna konkretna data.

Pierwsze produkcje według wstępnych zapowiedzi miały pojawić się wczesną wiosną tego roku. Z ostatnich danych jednak wynika, że całość odwleczona jest w czasie. Mówi się o debiucie takich tytułów jak „Planet of the Apps”, nowych odcinkach programu rozrywkowego „Carpool Karaoke”, a także o serialu dokumentalnym poświęconym karierze muzycznej Dr. Dre.

W ramach subskrypcji usługi Apple Music mają również pojawić się dokumenty poświęcone muzyce hip-hop. W ostatnim czasie też Apple opublikowało mini serial „Up Next”poświęcony młodym, dobrze zapowiadającym się artystom.

Zgodnie z treścią oficjalnej zapowiedzi 15 maja tego roku w ramach Apple Music zostanie udostępniony kolejny film z cyklu dokument muzyczny opowiadający historię prac nad solowym albumem One Direction. Materiał zatytułowany będzie „Harry Styles: Behind the Album”.

Warto dodać, że ostatnie plotki sugerują, iż wraz z wydaniem systemu iOS 11 Apple przebuduje aplikacje Muzyka pod kątem treści wideo.

Źródło: Apple

Kolejne materiały wideo w Apple Music

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *