Home Newsy Zapowiedź nowego filmu w Apple Music
Zapowiedź nowego filmu w Apple Music
0

Zapowiedź nowego filmu w Apple Music

0

Tydzień temu do oferty serwisu Apple Music trafił po dość długim oczekiwaniu pierwszy odcinek reality show „Planet of the Apps”, a wraz z nim nowa kategoria tematyczna „Programy TV i filmy”. Wiadomo już także, że niebawem w bazie dostępnych materiałów pojawią się również inne produkcje w tym wyczekiwany przez wielu program rozrywkowy „Carpool Karaoke”. 

Obok wyżej wymienionych subskrybenci usługi będą mieli także dostęp do filmów dokumentalnych, w których motywem przewodnim będzie muzyka i artyści znani oraz cenieni w show biznesie. Z nieoficjalnych doniesień wiadomo, iż zadebiutuje film poświęcony Dr. Dre, czy 50 Cent, a także Puff Daddy. Ten ostatni będzie bohaterem dokumentu obrazującego trzytygodniowe przygotowania artysty do występu w Barclay’s Center na Brooklynie w Nowym Jorku. Materiał będzie zatytułowany „Can’t Stop Won’t Stop: A Bad Boy Story” i pojawi się w Apple Music 25 lipca.

Cieszy mnie rozwijanie przez Apple działu z filmami i programami w Apple Music o nowe pozycje, choć zadecydowanie wolałbym obejrzeć dokumenty o nieco innej tematyce niż muzyka, a zwłaszcza ta plasująca się w obcym mi gatunku rap, czy pop. Niemniej jednak kibicuję usłudze i czekam na ciekawe treści. Już 8 sierpnia zadebiutuje program „Carpool Karaoke”, czyli pozycja, która może przyciągnąć rzeszę odbiorców, a tymczasem można obejrzeć drugi odcinek reality show „Planet of the Apps”.

 

Zapowiedź nowego filmu w Apple Music

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)