Home Newsy Dokument o Pink w usłudze Apple Music
Dokument o Pink w usłudze Apple Music
0

Dokument o Pink w usłudze Apple Music

0

13 października pojawi się niemały smaczek dla fanów artystki ukrywającej się pod pseudonimem scenicznym Pink. W dniu premiery jej najnowszego albumu bowiem ukaże się w ramach usługi Apple Music materiał wideo będący dokumentem prezentującym przebieg prac nad tworzeniem najnowszego wydawnictwa.

„On the Record: Pink – Beautiful Trauma”, bo tak nazywać się będzie film ukazywać ma kulisy nagrywania najnowszego albumu Pink zatytułowanego „ Beautiful Trauma”. Materiał jednak nie będzie tylko obrazem rejestrującym prace w studio. Fani artystki będą mogli tam również zobaczyć fragmenty z koncertu w The Theater at Ace Hotel w Los Angeles oraz wywiady z muzykami jak i samą artystką.

To nie pierwsza tego typu produkcja o charakterze dokumentalnym jaka ukazała się w ramach Apple Music. W przeszłości już mieliśmy do czynienia z podobnymi tytułami o tematyce muzycznej, których pojawianie się ma głównie na celu wypromowanie nadchodzącego albumu konkretnego wykonawcy.

W najbliższym czasie na liście tego typu produkcji znajdzie się również tytuł „Bang! The Bert Berns Story” będący niejako biografią jednego z najbardziej znanych twórców tekstów i producenta muzycznego działającego w latach 60-tych ubiegłego stulecia.

Źródło: Apple

 

Dokument o Pink w usłudze Apple Music

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)