Kolejny materiał wideo w Apple Music

Kolejny materiał wideo w Apple Music

0

Subskrybenci usługi Apple Music mogą spodziewać się w najbliższym czasie wzbogacenia platformy muzycznej o liczne materiały wideo. Już od dłuższego czasu mówi się o takim właśnie zabiegu, a pierwszymi, dużymi produkcjami w ofercie mają być programy rozrywkowe takie jak „Carpool Karaoke”, „Planet of the Apps”, czy filmy dokumentalne o tematyce muzycznej.

Już obecnie w zasobach serwisu wyszukać można liczne wideoklipy artystów, a ostatnio coraz częściej pojawiają się też drobne produkcje takie jak miniserial „Up Next” i mający niedawno swoją premierę materiał dokumentalny zatytułowany „Harry Styles: Behind The Album”. Film pojawił się w ofercie Apple Music w dniu 18 maja i stanowi zapis wideo prac prowadzonych nad pierwszym albumem studyjnym byłego muzyka formacji „One Direction”.

Trwający 45 minut materiał wideo prezentuje zarówno etap nagrań w studio i poprzedzające go prace nad konkretnymi utworami. Miłym przerywnikiem są liczne wywiady i fragmenty przedstawiające momenty z życia członków grupy.

Źródło: Apple

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *