Nadchodzi Apple Watch o nowej konstrukcji?

Nadchodzi Apple Watch o nowej konstrukcji?

0

Wielu użytkowników jabłkowego zegarka chciałaby aby gadżet przy okazji debiutu kolejnej generacji zmienił się wizualnie. Oczekiwania są różne ale najczęściej wytykaną wadą konstrukcyjną obecnych modeli jest prostokątna koperta smartwach’a, która sprawdza się mniej uniwersalnie w modzie (dobór ubioru ze względu na okazje) niż okrągły odpowiednik.

Apple zapewne już pracuje nad kolejną wersją swojego urządzenia, a zgłoszony jakiś czas temu patent może wskazywać, iż do oferty trafi w końcu Apple Watch o okrągłej konstrukcji koperty. Dokumentacja jednak opisuje kilka innych, ciekawych rozwiązań. Kolejna generacja zegarka bowiem miałaby zostać wyposażona w elastyczny ekran zachodzący na bransoletę. Powierzchnia dotykowa zajmowałaby niemal całą przednią część obudowy pozostawiając miejsce na ramki o grubości zaledwie 1 mm.

Gadżet byłby również wyposażony w moduł WWAN, który umożliwiałby niezależne łączenie z siecią komórkową przy jednoczesnym korzystaniu z połączenia Bluetooth.

Ostatnie plotki jednak sugerują, że Apple Watch 3 nie zmieni się wizualnie względem poprzedników. Ma się wyróżniać dłuższą żywotnością baterii, dodatkowymi czujnikami oraz większą niezależnością od iPhone’a.

Źródło: Patently Apple

 

Nadchodzi Apple Watch o nowej konstrukcji?

 

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *