Ciekawy koncept iOS 11

Ciekawy koncept iOS 11

0

Już za blisko dwa tygodnie będziemy świadkami narodzin nowych wersji systemów od Apple. Oprogramowanie zostanie zaprezentowane już 5 czerwca podczas konferencji poświęconej deweloperom. Tego samego dnia zapewne pierwsze wersje testowe trafią do ich rąk, a parę tygodni później do osób biorących udział w programie publicznych testów.

Wielu użytkowników czeka już z niecierpliwością na iOS 11 i nowości funkcjonalne jakie się znajdą w tym systemie. Jedną z nich mają być grupowe rozmowy wideo w aplikacji FaceTime o czym swego czasu donosiło wiele portali technologicznych. Redaktorzy serwisu MacRumors postanowili jednak pójść z wyobraźnią nieco dalej i stworzyli koncept iOS 11 zawierający wiele ciekawych rozwiązań dedykowanych jednak głównie użytkownikom iPada.

Na krótkim materiale wideo można dostrzec takie opcje jak wsparcie dla funkcji drag and drop w ramach dwóch różnych uruchomionych aplikacji, czy wirtualna półka z poziomu której możliwy byłby dostęp do różnych, często wykorzystywanych funkcji.

Pojawia się także dotykowa wersja aplikacji Finder znanej użytkownikom komputerów od Apple, czy nieco inny niż dotychczas ekran domowy platformy iOS.

Źródło: MacStories

 

Ciekawy koncept iOS 11

 

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *