Kolejny świetny koncept iOS 11

Kolejny świetny koncept iOS 11

0

Do otwarcia konferencji WWDC 2017 pozostało już tylko kilka godzin. Dziś świat ujrzy nowe wersje oprogramowania systemowego od Apple, w tym wyczekiwany przez wielu użytkowników system iOS 11. Lista życzeń dotyczących funkcji jakie mogłyby zostać zaimplementowane w nadchodzącą wersję platformy jest naprawdę długa. Najciekawsze z pomysłów znalazły się jednak w kolejnym już, bardzo obfitym koncepcie jabłkowego oprogramowania.

Jego autor zawarł na krótkim wideo kilkadziesiąt, ciekawych funkcji jakie mogłyby znaleźć się w systemie iOS 11, a wśród nich można by wymienić choćby nowe Centrum Sterowania, tryb nocny, czy dock z kartami aplikacji. Część z tych opcji bywała już przedmiotem zainteresowania innych grafików i twórców podobnych wizualizacji.

Na materiale zauważyć można również wyczekiwany przez wielu tryb pracy systemu umożliwiający przełączanie się pomiędzy różnymi użytkownikami. Aktualizacji doczekała się także aplikacja Kamera, która dostała wsparcie dla obsługi jedną ręką oraz pełną kompatybilność z aplikacjami firm trzecich.

To jednak wyłącznie wizja, która powstała na bazie życzeń użytkowników. Faktyczny stan, czyli wygląd i nowe funkcjonalności systemu iOS 11 poznamy już dziś wieczorem podczas konferencji Apple.

Źródło: Litaya

 

Kolejny świetny koncept iOS 11

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *