Aplikacja Files. Nowość od Apple?

Aplikacja Files. Nowość od Apple?

0

Na krótki moment w App Store pojawiła się dziś wzmianka o nowej, natywnej aplikacji od Apple, która pracować ma w środowisku systemu iOS 11. Premiera oprogramowania systemowego odbędzie się dziś wieczorem podczas konferencji kalifornijskiej firmy. Files, bo tak nazywa się nadchodzące narzędzie da prawdopodobnie właścicielom iPhone’a, iPada oraz iPoda Touch pełen lub mocno rozszerzony dostęp do struktury plików użytkownika z poziomu urządzenia dotykowego.

Dotąd użytkownicy systemu iOS mogli wertować i zarządzać plikami będącymi zsynchronizowaną częścią usługi iCloud. Wraz z debiutem iOS 11 jednak sytuacja ta może się znacząco zmienić, choć z pewnością Apple nadal chronić będzie strukturę plików systemowych jak i zainstalowanych w nim programów. Co ciekawe na dedykowanej stronie w App Store poświęconej aplikacji Files znalazł się jedynie wizerunek ikony softu pozbawiony opisu i zrzutów ekranu.

Aplikacja ma pracować wyłącznie z systemem iOS 11 i urządzeniami 64-bitowymi. Szczegółów dowiemy się zapewne już dziś wieczorem. Konferencja Apple WWDC poświęcona deweloperom rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Źródło: Twitter

 

 

Aplikacja Files. Nowość od Apple?

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *