WWDC 2017 na żywo w sieci

WWDC 2017 na żywo w sieci

0

Jeszcze kilka lat temu transmisja na żywo z przebiegu konferencji Apple była przed wydarzeniem wielką niewiadomą. Od paru lat jednak kalifornijska firma cyklicznie umożliwia oglądanie wystąpienia użytkownikom zasiadającym przed komputerem, czy urządzeniami z systemem iOS na pokładzie. Tym razem będzie podobnie.

Apple poinformowało właśnie, że przebieg konferencji WWDC 2017 transmitowany będzie na żywo na dedykowanej stronie. Już teraz firma promuje to wydarzenie w sieci. Ono samo rozpocznie się 5 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Jak co roku WWDC otworzy prezentacja nowych systemów operacyjnych macOS 10.13, iOS 11, tvOS 11 oraz watchOS 4.

Impreza poświęcona deweloperom potrwa do 9 czerwca. Podczas tych paru dni odbywać się będą prelekcje i szkolenia prowadzone przez profesjonalistów w zakresie programowania. Warto dodać, że wiele plotek sugeruje nie tylko pojawienie się nowości systemowych na najbliższym keynote ale również nowych produktów sprzętowych. Mówi się o inteligentnym głośniku ze wsparciem dla asystenta głosowego Siri, nowym iPadzie Pro z ekranem o przekątnej 10,5 cala oraz odświeżonych komputerach MacBook.

Źródło: Apple

 

WWDC 2017 na żywo w sieci

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *