Termin zgłaszania wniosków o stypendium na WWDC 2017

Termin zgłaszania wniosków o stypendium na WWDC 2017

0

Udział w konferencji WWDC organizowanej co roku w czerwcu przez Apple nie jest przedsięwzięciem tanim. Bilet na to wydarzenie, to koszt blisko 1600 dolarów amerykańskich, do którego zainteresowani z kraju znad Wisły muszą jeszcze doliczyć cenę podróży do USA.

Kalifornijska firma jednak za każdym razem umożliwia stypendystom wzięcie udziału w konferencji całkowicie za darmo. W tym roku będzie podobnie i znany jest już dokładny termin składania wniosków. Tym razem jednak Apple zagwarantuje również darmowe zakwaterowanie.

O stypendium mogą ubiegać się osoby w wieku od 13 lat, które zarejestrowane są w programie deweloperskim i uczą się w trybie dziennym lub niepełnym wymiarze godzin. Ponadto o tego typu prawo mogą ubiegać się członkowie STEM lub absolwenci szkoleń organizowanych przez tę organizację.

Wnioski należy składać od dnia 27 marca od godziny 10:00 czasu pacyficznego do 2 kwietnia tego roku do godziny 17:00 czasu pacyficznego. Lista wybranych osób zostanie ogłoszona w dniu 21 kwietnia.

Źródło: Apple

 

Termin zgłaszania wniosków o stypendium na WWDC 2017

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *