Home Newsy Aktualizacja oprogramowania AirPods
Aktualizacja oprogramowania AirPods

Aktualizacja oprogramowania AirPods

0

Po raz kolejny bez oficjalnych komunikatów, zupełnie po cichu Apple dokonało aktualizacji oprogramowania słuchawek bezprzewodowych AirPods. Firmware został podniesiony do wersji 3.7.2.

Update instaluje się automatycznie kiedy słuchawki podłączone są do urządzenia, a ono samo ma dostęp do sieci. Warto przypomnieć, iż poprzednio oprogramowanie oznaczone było jako 3.5.1.

Najnowsza wersja firmware prawdopodobnie skupia się wyłącznie na poprawkach drobnych błędów i nie wnosi na pokład nowych funkcjonalności. Użytkownicy gadżetu z pewnością wyczekują rozszerzenia możliwości słuchawek o dodatkowe gesty, które pozwalałyby na przewijanie utworów w tył lub przód oraz opcji sterowania natężeniem głośności.

Aby sprawdzić, czy posiadamy już na pokładzie najnowszą aktualizację należy udać się w systemie iOS do Ustawień Ogólnych, a następnie zakładki To Urządzenie. Tam na liście powinny znaleźć się słuchawki AirPods (muszą być podłączone do urządzenia). Po kliknięciu w ich nazwę pojawi się okno ze szczegółowymi informacjami.

Źródło: Apple

 

Aktualizacja oprogramowania AirPods

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)