W iOS 11 Siri będzie mogła więcej

W iOS 11 Siri będzie mogła więcej

0

Polscy użytkownicy ekosystemu od Apple tracą już cierpliwość i nadzieję na pojawienie się asystenta głosowego Siri w polskiej wersji językowej. Zachowanie takie nie dziwi, wszak na niniejszą funkcję czekamy już kilka lat. Siri jednak wciąż jest udoskonalana, a nowe raporty sugerują, że wraz z systemem iOS 11 będzie jeszcze inteligentniejsza.

Izraelskie źródła donoszą, że Apple położy większy nacisk na śledzenie nawyków użytkownika oraz integrację z aplikacją iMessage., a całość danych ma być synchronizowana poprzez usługę iCloud.

Raport opublikowany przez serwis The Verifier sugeruje, że mająca pojawić się wraz z systemem iOS 11 nowa wersja Siri będzie potrafiła znacznie więcej aniżeli obecnie. Nacisk zostanie położony na lepsze i precyzyjniejsze udzielanie podpowiedzi, które będą również wynikiem śledzenia aktywności i nawyków użytkownika.

Pozostaje mieć nadzieję na to, że już 5 czerwca kiedy to Apple zaprezentuje system iOS 11 zostanie również spolszczona wbudowana w niego asystentka głosowa.

Źródło: The Verifier

 

W iOS 11 Siri będzie mogła więcej

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *