Debiut „Carpool Karaoke” w sierpniu

Debiut „Carpool Karaoke” w sierpniu

0

Subskrybenci usługi Apple Music nie mogą się już zapewne doczekać momentu, w którym w ramach abonamentu będą mieli dostęp do pierwszych, zapowiadanych już przez Apple treści wideo. Firma oficjalnie zakomunikowała jakiś czas temu, że w natywnym serwisie muzycznym na żądanie pojawią się programy rozrywkowe w tym znany już z YouTube tytuł „Carpool Karaoke”.

Ten ostatni zgodnie z wstępnymi zapowiedziami miał ruszyć z projekcją jeszcze tej wiosny. Niestety jego premiera z niewiadomych przyczyn została przesunięta w czasie. Dziś już wiadomo kiedy dokładnie wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serii. Apple poinformowało bowiem, że terminem tym będzie 8 sierpnia tego roku.

„Carpool Karaoke” w tym dniu zostanie udostępniony w 100 krajach wyłącznie dla osób subskrybujących usługę Apple Music. Na chwilę obecną jednak nie wiadomo, czy wraz z debiutem programu dostępne będą również odpowiednie tłumaczenia, w tym na język polski. „Carpool Karaoke”, to nie jedyna pozycja wideo jaka znaleźć się ma w bazie Apple Music. W niedługim czasie w ramach usługi pojawi się także show „The Planet of the Apps” oraz kilka pozycji dokumentalnych tematycznie mocno powiązanych z artystami i muzyką.

Źródło: Apple

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *