Home Newsy Kolejne zapowiedzi programu „Carpool Karaoke”
Kolejne zapowiedzi programu „Carpool Karaoke”
0

Kolejne zapowiedzi programu „Carpool Karaoke”

0

Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami emisji pierwszego odcinka programu rozrywkowego „Carpool Karaoke” Apple zaprezentowało kolejne zapowiedzi tego show na swoim prywatnym kanale w serwisie YouTube. Program ruszy z 16 odcinkową serią już 8 sierpnia w ramach usługi Apple Music.

Niespełna kilka dni po wyemitowaniu poprzedniej zapowiedzi w sieci znalazły się kolejne dwie tego typu produkcje mające zachęcić subskrybentów serwisu Apple Music do oglądania show. W programie wystąpią znane osobistości ze świata show – biznesu, z którymi gospodarz odda się śpiewaniu i wywiadom uskutecznianym w aucie.

Wiadomo już, że w pierwszym odcinku serii wystąpi pomysłodawca i twórca reality „Carpool Karaoke” James Corden wraz z Will’em Smith’em. Co ciekawe każdy z odcinków prowadzić będzie inny gospodarz, a sam program nie ograniczy się wyłącznie do artystów muzycznych jak to miało miejsce w oryginale, zanim Apple kupiło prawa do produkcji i emisji nowych epizodów. W najbliższym czasie na ekranie pojawią się także znani aktorzy, czy sportowcy.

Źródło: Apple

 

Kolejne zapowiedzi programu „Carpool Karaoke”

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)