Home Newsy Kolejny zwiastun programu „Carpool Karaoke”
Kolejny zwiastun programu „Carpool Karaoke”
0

Kolejny zwiastun programu „Carpool Karaoke”

0

Dawno temu zapowiadany w ramach usługi Apple Music program rozrywkowy „Carpool Karaoke” pojawi się już 8 sierpnia. Dostęp do niego będą mieli jedynie subskrybenci serwisu muzycznego od Apple. Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery show firma opublikowała kolejny już zwiastun tejże produkcji.

Materiał promujący „Carpool Karaoke” został udostępniony na prywatnym kanale Apple w serwisie YouTube. Produkcja zostanie wyemitowana w 16 odcinkach, w których udział wezmą znane osobistości ze świata show biznesu. Podczas serii prowadzone będą wywiady, a kluczowym elementem programu rozrywkowego jest tytułowe karaoke przeprowadzane w aucie.

W odróżnieniu od wersji show znanej z YouTube ta przygotowana przez Apple będzie prowadzona przez różnych gospodarzy. W ramach programu będą też pojawiać się goście spoza sceny muzycznej. Zobaczyć będzie można między innymi Willa Smitha, Shaquille’a O’Neal, czy część obsady z serialu „Gra o tron”. Udział w zabawie wezmą również muzycy zespołu Metallica, will.i.am, czy Alicia Keys.

Źródło: Apple

 

Kolejny zwiastun programu „Carpool Karaoke”

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)