Apple zapowiada program Carpool Karaoke

Apple zapowiada program Carpool Karaoke

0

Wiele wskazuje na to, że już niedługo w ramach usługi Apple Music pojawią się pierwsze programy rozrywkowe. Wiadomo już, że kalifornijska firma zakończyła zdjęcia do reality show „Planet of the Apps”, a w mediach pojawił się właśnie pierwszy spot zapowiadający emisję nowych odcinków programu rozrywkowego „Carpool Karaoke”.

Program ma zostać wkrótce udostępniony wszystkim subskrybentom usługi Apple Music. W przygotowanych 16 odcinkach wystąpić mają między innymi James Corden, Will Smith, Billy Eichner, Metallica, Alicia Keys, John Legend, Ariana Grande, Seth MacFarlane, Chelsea Handler, Blake Shelton, Michael Strahan, John Cena, czy Shaquille O’Neal.

Warto przypomnieć, że mające wkrótce pojawić się nowe odcinki popularnego show są zaaranżowane w nieco innej niż dotychczas formie, choć nadal w przeważającej części akcja rozgrywa się w aucie. Rozmaici i znani publicznie goście śpiewają wspólnie wybrane utwory. Pojawiają się też inne nietypowe zadania oraz wywiady.

Póki co nie jest znana dokładna data emisji programu. Można jednak spodziewać się, iż nastąpi to w przeciągu paru najbliższych miesięcy.

Źródło: MacRumors

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *