Denon utrzymuje Cię w formie – dzięki swoim nowym, nie plączącym się słuchawkom sportowym AH-C160W

Denon utrzymuje Cię w formie – dzięki swoim nowym, nie plączącym się słuchawkom sportowym AH-C160W

0

Denon, jeden z wiodących producentów wysokiej jakości sprzętu do domowej rozrywki, zredefiniował pojęcie muzyki w ruchu, dzięki swoim nowym bezprzewodowym i dokanałowym słuchawkom sportowym AH-C160W. Niezależnie od tego, czy właśnie ćwiczysz, czy podróżujesz autobusem czy pociągiem, nowy model zapewnia większą wygodę i trwałość, ale przede wszystkim lepsze brzmienie!

AH-C160W: dość wytrzymałe, aby znieść nawet najbardziej intensywne ćwiczenia – a do tego bezprzewodowe 

Słuchawki sportowe mogą wspomóc Cię w dawaniu z siebie więcej, podczas codziennych ćwiczeń, lub sprawić, że podróżowanie zatłoczonym transportem publicznym będzie łatwiejsze do zniesienia. Niezależnie od przeznaczenia słuchawki te są kombinacja designu o konstrukcji podporządkowanej komfortowi. Wysoka trwałość, supermocny dźwięk i możliwość korzystania z nich całkowicie bezprzewodowo przy połączeniu ze smartfonem lub odtwarzaczem muzyki dzięki Bluetooth sprawiają, że AH-C160W to sprzęt, który daje Ci całkowitą swobodę w poruszaniu się przy akompaniamencie muzyki.

Bazując na ponad 50-cio letnim doświadczeniu firmy Denon w dziedzinie projektowania słuchawek najwyższej jakości, brzmienie AH-C160W zostało dostrojone przez specjalistów dźwięku, a sam projekt korzysta z wyrafinowanej metody przetwarzania sygnału cyfrowego. Dzięki temu dźwięk przez nie reprodukowany jest perfekcyjny. Dodatkowo, połączenie ich z Bluetoothem, łatwa obsługa oraz redukcja szumów Clear Voice Capture sprawiają, że odebranie połączeń telefonicznych przy ich pomocy jest niezwykle proste, nawet w bardzo głośnym otoczeniu.

Jakby tego było wciąż mało, słuchawki AH-C160W oferują nawet proste komunikaty głosowe (obsługujące wiele języków), aby ułatwić konfigurację i użytkowanie, a także poinformować użytkownika o niskim poziomie naładowania baterii, aby zagwarantować mu długotrwałe odtwarzanie.

Unikatowa technologia budowy mocowania w uchu (Earhook) zapewnia, że słuchawka pozostanie na swoim miejscu, nawet w tracie najbardziej intensywnego treningu, podczas gdy trzy wymienne pierścienie, cztery rodzaje silikonowych wkładek i pianki zapamiętującej kształt małżowiny usznej sprawiają, że użytkownik otrzymuje produkt idealnie pasujący do jego ucha, redukujący niepożądane dźwięki z zewnątrz i optymalizujący brzmienie jego ukochanej muzyki.

Sportowe słuchawki AH-C160W zostały skonstruowane w taki sposób, aby były w stanie przetrwać nawet najtrudniejsze warunki: wkładki douszne potraktowano systemem SweatGuard, aby pozostawały czyste, a ich mechaniczna konstrukcja jest zbudowana z niezwykle trwałych materiałów po to, by słuchawki grały równie mocno, jak Ty trenujesz. Nawet elektronika w środku została otulona ochroną z nanofilcu – aby zapewnić im całkowitą wodoodporność – również na pot! – zgodnie z międzynarodowym standardem IPX5/7.

Wzmocniliśmy nawet łączność przez Bluetooth, aby zapewnić niczym nie przerywany sygnał, a tym samym brak zakłóceń w trakcie odtwarzania muzyki: AH-C160W posiadają bardzo mocny układ Bluetooth 1 Klasy, charakteryzujący się najmocniejszym dostępnym na rynku sygnałem. Teraz bez problemu możesz odtwarzać dźwięk z telefonu schowanego w najgłębszej kieszeni, lub gdzieś w czeluściach torby podróżnej!

Idealne brzmienie, konstrukcja umożliwiająca przetrwanie nawet najcięższych warunków, stabilna łączność Bluetooth i fakt, że słuchawki nigdy Ci się nie zaplączą – to wszystko sprawi, że bezprzewodowe słuchawki sportowe Denon AH-C160W będą idealnym kompanem dla każdego miłośnika aktywnego stylu życia.

Słuchawki będą dostępne u wybranych partnerów firmy Denon w kolorach czanym, białym oraz niebieskim.

AH-C160W Cechy szczególne

  • Wysokiej jakości 11.5mm przetworniki
  • Bluetooth 1 Klasy zapewniający stabilne połączenie bez plączących się kabli
  • Redukcja szumów Clear Voice Capture ułatwiająca rozmowy telefoniczne, plus komunikaty głosowe
  • Technologia Earhook oraz wybór wkładek dla komfortu i stabilnego dopasowania
  • Wytrzymała konstrukcja spełniająca wymogi intensywnego używania w ruchu
  • Ochrona przed potem i wilgocią, dla zapewnienia długotrwałego użytkowania
  • Akcesoria: 1 para piankowych wkładek dostosowujących się do ucha, 4 pary wkładek silikonowych (XS, S, M, L), 4 rodzaje pierścieni, kabel do ładowania USB, futerał do przenoszenia z karabińczykiem
Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *