Home Newsy Nowe Plantronics BackBeat 500 w atrakcyjnej cenie przekonają użytkowników do zmiany słuchawek na bezprzewodowe
Nowe Plantronics BackBeat 500 w atrakcyjnej cenie przekonają użytkowników do zmiany słuchawek na bezprzewodowe
0

Nowe Plantronics BackBeat 500 w atrakcyjnej cenie przekonają użytkowników do zmiany słuchawek na bezprzewodowe

0

Marka Plantronics, pionier w dziedzinie sprzętu audio i technologii ubieralnych, ogłasza wejście na rynek nowej serii BackBeat 500. Nauszne stereofoniczne słuchawki Bluetooth® łączą autorską jakość dźwięku Plantronics, lekką konstrukcję oraz akumulator pozwalający na 18 godzin słuchania muzyki i prowadzenia rozmów po jednym ładowaniu. Przy przystępnej sugerowanej cenie producenta, wynoszącej 429 PLN, seria BackBeat 500 pomoże użytkownikom w podjęciu decyzji o przejściu na bezprzewodowe słuchawki, które nie ustępują jakością i wyglądem słuchawkom przewodowym.

„Pierwsze słuchawki zawsze mają w sobie coś wyjątkowego – to element indywidualnego stylu, który towarzyszy nam w wielu sytuacjach, nadając rytm codziennemu życiu. W dzisiejszych czasach konsumenci chcą pozbyć się kabli, nie rezygnując z jakości, do której przywykli” – powiedział Greg Miller, Director of Portfolio Business Management w firmie Plantronics –BackBeat 500 idealnie nadają się na pierwsze bezprzewodowe słuchawki, oferując najdłuższy czas pracy w tym przedziale cenowym, staranny design cechujący produkty premium oraz wysokiej jakości dźwięk, będący znakiem rozpoznawczym produktów Plantronics.”

Niezależnie od tego, czy śpieszysz się na zajęcia, czy siedzisz w zatłoczonej kawiarni, słuchawki BackBeat 500 tchną życie w muzykę, której słuchasz, nie powodując uczucia zmęczenia. Głośniki o średnicy 40 mm i zaawansowana technologia akustyczna zapewniają odpowiedni balans oraz głębokie, bogate brzmienie. Komfortowe nauszniki z pianki zapamiętującej kształt ucha pomagają izolować dźwięk, a przyciski sterujące na słuchawce zapewniają szybką i łatwą obsługę. Szerokopasmowy mikrofon umożliwia odbieranie połączeń oraz dostęp do narzędzi Siri, Google Now i Cortana za pomocą słuchawek.

Charakterystyka serii BackBeat 500

  • Strumieniowe przesyłanie dźwięku na odległość do 10 m z urządzeń zgodnych ze standardem Bluetooth 4.1
  • Nauszniki z możliwością obrotu do pozycji płaskiej, by zapewnić wygodny transport
  • Tryb hibernacji DeepSleep zachowuje naładowanie akumulatora przez nawet sześć miesięcy, gdy słuchawki znajdują się poza zasięgiem lub zostaną odłożone
  • Możliwość podłączenia i słuchania muzyki bez przerwy dzięki złączu 3.5mm jack i kablowi analogowemu (w zestawie)
  • Możliwość podłączenia maksymalnie dwóch aktywnych urządzeń i sparowania ośmiu
  • Łatwe parowanie urządzeń i konfiguracja połączeń Bluetooth w kilku prostych krokach

Cena i dostępność

Seria BackBeat 500 jest już dostępna w trzech kolorach – białym, szarym i ciemnoszarym – na Plantronics.com w cenie 429 PLN, a wkrótce również u autoryzowanych partnerów Plantronics. Więcej informacji na www.plantronics.com.

Wielokrotnie nagradzana rodzina produktów BackBeat

BackBeat 500 jest najnowszym modelem w rodzinie bezprzewodowych produktów stereofonicznych BackBeat Plantronics. Pozostałe modele to między innymi ceniony przez użytkowników BackBeat PRO 2, charakteryzujący się technologią aktywnej redukcji szumów; BackBeat FIT, wodoodporne oraz odporne na pot dzięki powłoce IP57 słuchawki o unikalnym designie stworzonym z myślą o osobach uprawiających sport, które pozostają na swoim miejscu niezależnie od poziomu aktywności; BackBeat GO 3 to bezprzewodowe, douszne słuchawki stereo zaprojektowane od podstaw, aby zapewnić niezwykłą jakość dźwięku; BackBeat SENSE, inteligentne bezprzewodowe słuchawki nauszne, pracujące w oparciu o technologię inteligentnych sensorów; oraz BackBeat 100 hybrydowe, bezprzewodowe, zakładane na szyję słuchawki, które dzięki ultralekkiej konstrukcji są łatwe do noszenia przez cały dzień.

Wszystkie modele z rodziny BackBeat umożliwiają zarówno rozmowy telefoniczne jak i słuchanie muzyki. Są optymalnym połączeniem jakości, trwałości, wygody i najwyższej klasy doświadczenia użytkownika, czyli tego wszystkiego, czego klienci spodziewają się po produktach Plantronics.

 

Nowe Plantronics BackBeat 500 w atrakcyjnej cenie przekonają użytkowników do zmiany słuchawek na bezprzewodowe

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)