Home Newsy PLANTRONICS WPROWADZA RODZINĘ BACKBEAT FIT, BY WSPIERAĆ WSZYSTKIE RODZAJE AKTYWNOŚCI
PLANTRONICS WPROWADZA RODZINĘ BACKBEAT FIT, BY WSPIERAĆ WSZYSTKIE RODZAJE AKTYWNOŚCI
0

PLANTRONICS WPROWADZA RODZINĘ BACKBEAT FIT, BY WSPIERAĆ WSZYSTKIE RODZAJE AKTYWNOŚCI

0

Plantronics, pionier w dziedzinie rozwiązań audio i technologii ubieralnych, zapowiada nowe sportowe portfolio marki – rodzinę BackBeat FIT, oferującą wybór bezprzewodowych słuchawek dopasowanych do różnych typów aktywności fizycznej.

Wśród nowych produktów znajdują się BackBeat FIT 300, BackBeat FIT 500, a także serie BackBeat FIT Training Edition oraz BackBeat FIT Boost Edition, obie posiadające ekskluzywne funkcje aplikacji PEAR Personal Coach App.

„BackBeat FIT dostarcza różnorodne style i funkcje stworzone z myślą o miłośnikach sportu” – powiedział Greg Miller, dyrektor działu Portfolio Business Management w firmie Plantronics – „Zwolennicy różnych rodzajów ćwiczeń mogą znaleźć słuchawki BackBeat FIT odpowiadające specyfice ich aktywności – niezależnie od tego, czy szukają typowo sportowego sprzętu, który sprawdzi się podczas intensywnego treningu, czy też czegoś wygodnego i stylowego do noszenia w ciągu dnia.”

Rodzinę BackBeat FIT cechują właściwa dla segmentu premium wygoda, stabilność i trwałość, z których znane są produkty marki. Wysoka jakości dźwięku charakteryzująca Plantronics inspiruje do treningu zarówno tych, którzy dopiero zaczynają pracę nad formą, osoby ćwiczące jogę, jak i maratończyków realizujących intensywne plany treningowe. Zróżnicowanie cenowe oraz duży wybór kolorów i stylów pomaga motywować osoby będące na różnych etapach swojej sportowej drogi.

Dzięki partnerstwu Plantronics z PEAR Personal Coach App użytkownicy mogą teraz wznieść swój trening na kolejny poziom, łącząc bezprzewodową swobodę i stabilność z dodatkową funkcją interaktywnego trenera osobistego w ramach BackBeat FIT Training Edition i BackBeat FIT Boost Edition. Według National Federation of Professional Trainers zajęcia z doświadczonym trenerem to koszt średnio 40-50 Euro za godzinę. PEAR Personal Coaching App wspólnie z Plantronics BackBeat FIT to znakomite połączenie, które pomoże zaplanować i przeprowadzić profesjonalny trening bez ponoszenia wysokich kosztów. Harmonogramy ćwiczeń zostały przygotowane przez najlepszych trenerów, takich jak Andrew Kastor, trener olimpijski oraz jego żona Deena Kastor, olimpijka, która biła światowe rekordy w bieganiu, a także Matt Dixon, trener triathlonistów. Użytkownicy mają nielimitowany dostęp do 12 treningów oraz półroczny dostęp do pełnej biblioteki ćwiczeń PEAR, w tym również do indywidualnych wskazówek do całego programu, mających pomóc w osiąganiu jak najlepszych wyników.

BackBeat FIT 300 Blue

Przedstawiamy rodzinę BackBeat FIT 

  • BackBeat FIT 300 to jedne z najlżejszych na świecie słuchawek Bluetooth®, zaprojektowane tak, by można było korzystać z nich zarówno podczas treningu, jak i w życiu codziennym. Douszna dyskretna konstrukcja odporna na pot stabilnie trzyma się na głowie. Jednocześnie zapewnia mobilność oraz tłumi niechciane odgłosy na siłowni. Pokryty materiałem o niskim współczynniku tarcia kabel, sześciogodzinny czas pracy baterii i oczekująca na opatentowanie konstrukcja wkładki dousznej sprawiają, że seria BackBeat FIT 300 doskonale sprawdza się zarówno podczas aktywnego spędzania czasu wolnego, jak i w codziennym życiu, dostarczając wysokiej jakości doznań dźwiękowych.
  • BackBeat FIT 500 to seria dla tych, którzy lubią aktywność fizyczną i szukają nausznych bezprzewodowych słuchawek. BackBeat FIT dostarczają wyjątkowych doznań dźwiękowych przed, po i w trakcie treningu, dzięki wytrzymałej baterii, której czas pracy wynosi nawet do 18 godzin. Zapobiegające poceniu, wygodne nauszniki z pamięciowej gąbki zapewniają izolację od odgłosów z zewnątrz, pomagając skupić się na głębokim, bogatym dźwięku.
  • Edycje BackBeat FIT Training i BackBeat FIT Boost powstały na bazie ulepszonych bezprzewodowych wodoodpornych słuchawek BackBeat FIT, rozbudowanych o nowe pakiety oferujące pomoc w stawianiu sobie kolejnych wyzwań i osiąganiu coraz lepszych wyników. Training Edition gwarantuje nielimitowany dostęp do 12 wybranych treningów PEAR Personal Coaching App oraz półroczny dostęp do aplikacji oraz członkostwo. W skład Boost Edition wchodzi wszystko to, co w Training Edition, a dodatkowo saszetka ładująca o klasie wodoszczelności IPX5, zrobiona z szybko schnącego materiału, która pozwala na dodatkowych 10 godzin słuchania. Dotykowy wskaźnik stanu baterii informuje o poziomie naładowania słuchawek i saszetki. Obie wersje posiadają otwarte wkładki douszne zaprojektowane tak, by użytkownik nie był odcięty od otoczenia podczas treningu w plenerze.
BackBeat FIT 300 Black

Ceny i dostępność

Seria BackBeat FIT 300 będzie dostępna pod koniec października w jednym z czterech kolorów – czarno-szary, granatowo-niebieski, niebiesko-szary, szaro-limonkowy zielony i szaro-koralowy – u wybranych resellerów w cenie €99.99.

Seria BackBeat 500 będzie dostępna od listopada u wybranych resellerów w dwóch kolorach – morskim i czarnym – w cenie €99.99.

BackBeat FIT Boost Edition będzie dostępna od listopada u wybranych resellerów w dwóch wersjach kolorystycznych – black core i power blue – w cenie €159.99.

BackBeat FIT Training Edition będzie dostępna w 2018 roku w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej (black core) i niebieskiej (power blue) – w cenie €129.99.

Produkty będą sukcesywnie pojawiały się u kolejnych autoryzowanych resellerów. Więcej informacji na plantronics.com

Wielokrotnie nagradzana rodzina produktów BackBeat

Rodzina BackBeat FIT to najnowsza pozycja w portfolio bezprzewodowych produktów stereofonicznych Plantronics BackBeat. Pozostałe modele to między innymi seria nausznych słuchawek Bluetooth® w rozsądnej cenie – BackBeat 500, ceniony przez użytkowników BackBeat PRO 2, charakteryzujący się technologią aktywnej redukcji szumów; BackBeat FIT, wodoodporne oraz odporne na pot dzięki powłoce IP57 słuchawki o unikalnym designie stworzonym z myślą o osobach uprawiających sport, które pozostają na swoim miejscu niezależnie od poziomu aktywności; BackBeat GO 3 to bezprzewodowe, douszne słuchawki stereo zaprojektowane od podstaw, aby zapewnić niezwykłą jakość dźwięku; BackBeat SENSE, inteligentne bezprzewodowe słuchawki nauszne, pracujące w oparciu o technologię inteligentnych sensorów; oraz BackBeat 100 hybrydowe, bezprzewodowe, zakładane na szyję słuchawki, które dzięki ultralekkiej konstrukcji są łatwe do noszenia przez cały dzień. Wszystkie modele z rodziny BackBeat umożliwiają zarówno rozmowy telefoniczne jak i słuchanie muzyki. Są optymalnym połączeniem jakości, trwałości, wygody i najwyższej klasy doświadczenia użytkownika, czyli tego wszystkiego, czego klienci spodziewają się po produktach Plantronics.

 

PLANTRONICS WPROWADZA RODZINĘ BACKBEAT FIT, BY WSPIERAĆ WSZYSTKIE RODZAJE AKTYWNOŚCI

 

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *