Słuchawki bezprzewodowe coraz popularniejsze

Słuchawki bezprzewodowe coraz popularniejsze

0

Słuchawki bezprzewodowe cieszą się stale rosnącą popularnością i coraz większym gronem zwolenników. Nawet ci, którzy na początku podchodzili do tematu bardzo ostrożnie, przekonują się do tego rozwiązania.

Z pewnością duże znaczenie ma stale rozwijana i dopracowywana w każdym detalu technologia wykorzystywana we współczesnych słuchawkach bezprzewodowych, a także ich coraz większa przystępność cenowa. Kiedyś największą obawą użytkowników słuchawek bezprzewodowych była jakość proponowanego przez producentów dźwięku. Obecnie najlepsze marki, w tym również JBL, wprowadzają na rynek słuchawki bezprzewodowe o doskonałym brzmieniu w bardzo korzystnej cenie.

Właśnie JBL w obrębie dwóch popularnych serii (JBL seria T i JBL seria E) proponuje użytkownikom swoich produktów ciekawe rozwiązania tzw. miejskich słuchawek bezprzewodowych. Mowa tu o modelach: JBL T450 BT (nauszne) oraz JBL E25 BT (dokanałowe), JBL E45 BT (nauszne) i JBL E55 BT (wokółuszne).

JBL T450 BT to bezprzewodowe słuchawki nauszne, które zapewniają brzmienie JBL Pure Bass, odtwarzają muzykę aż do 11 godzin, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych. To idealny sprzęt do codziennego użytku. Są lekkie, wygodne, kompaktowe i składają się „na płasko”. Słuchawki wyposażono w przetworniki o średnicy 32 mm, które zapewniają potężny bas i najlepsze brzmienie. Przyciski sterowania odtwarzaniem muzyki i rozmowami głosowymi oraz mikrofon umieszczone są na obudowie słuchawki. Lekkie materiały sprawiają, że słuchawki wygodnie leżą na uszach, a wytrzymała konstrukcja gwarantuje długie użytkowanie. JBL T450 BT wyposażone są w Bluetooth 4.0, a zatem nie ograniczają użytkownika żadnymi przewodami. Dużym atutem jest również ich cena – kosztują jedynie 219 zł. To jedyny model bezprzewodowy oferowany przez JBL w ramach słuchawek JBL serii T, które odznaczają się bardzo przystępną ceną na tle konkurencji.

null

Słuchawki JBL serii E charakteryzuje nowy, odświeżony wygląd, doskonałe brzmienie, komfort użytkowania i uniwersalność. Tutaj wybór jest większy, bo w ramach serii proponowane są aż trzy modele bezprzewodowe: dokanałowe JBL E25 BT, nauszne JBL E45 BT oraz wokółuszne JBL E55 BT. To dopełnienie stylu dla tych, którzy dużą wagę przykładają do tego, by ich ulubiona muzyka brzmiała doskonale, tak jak w studiu nagraniowym. Modele bezprzewodowe łączą się z urządzeniami przenośnymi za pośrednictwem technologii Bluetooth® umożliwiając użytkownikom słuchanie muzyki bez zbędnych przewodów i nie ograniczając ruchów bez względu na rodzaj podejmowanej aktywności. Słuchawki bezproblemowo łączą się z różnymi urządzeniami, w każdych okolicznościach dostarczając doskonałe wrażenia odsłuchu. Dzięki panelowi kontrolnemu użytkownicy z łatwością mogą również odbierać połączenia telefoniczne.

Słuchawki serii JBL E to spójna w każdym calu koncepcja. Wygodny pałąk w modelu nausznym i wokółusznym, najlepsza w swojej klasie ergonomia oraz dopasowanie do kształtu ucha użytkownika to cechy wyróżniające słuchawki JBL serii E. W modelach JBL E45 BT i JBL E55 BT w zestawie znajduje się również odpinany przewód z jednoprzyciskowym pilotem do słuchania muzyki w trybie pasywnym. Słuchawki JBL E to również gwarantowane przez JBL brzmienie wyposażone w doskonały bas oraz najwyższej jakości wrażenia odsłuchu. Dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, niebieskiej i czerwonej.

JBL T450BT

Słuchawki nauszne

Przetworniki: 32 mm

Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz

Cena: 219 zł

JBL E25 BT

Słuchawki dokanałowe

Głośnik dynamiczny: 8 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz-20 kHz

Impedancja: 16Ω

Czas pracy baterii: (do) 8h

Typ BT: 4.1

Waga: 16.5g

Cena: 299 zł

JBL E45 BT

Słuchawki nauszne

Złącze: 3,5 mm (1/8″) stereo mini-jack

Głośnik dynamiczny: 40 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Impedancja: 32 Ω

Działanie na akumulatorze: do 16 h

Typ BT: 4.0

Cena: 429 zł

JBL E55 BT

Słuchawki wokółuszne

Złącze: 3,5 mm (1/8″) stereo mini-jack

Głośnik dynamiczny: 50 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Impedancja: 32 Ω

Działanie na akumulatorze: do 20 h

Typ BT: 4.0

Cena: 549 zł

 

Słuchawki bezprzewodowe coraz popularniejsze

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *