Home Newsy Słuchawki JBL Everest – nowa odsłona
Słuchawki JBL Everest – nowa odsłona
0

Słuchawki JBL Everest – nowa odsłona

0

Słuchawki JBL Everest doczekały się nowej, udoskonalonej odsłony. Druga seria, podobnie jak pierwsza, obejmuje cztery modele: JBL Everest 110 (słuchawki dokanałowe), JBL Everest 310 (słuchawki nauszne) oraz JBL Everest 710 i JBL Everest Elite 750 (słuchawki wokółuszne). Wyróżnia je technologia Bluetooth oraz legendarne, profesjonalne brzmienie JBL.

To muzyka łączy ludzi, nie przewody. Dlatego w słuchawkach serii JBL Everest najwyższej rangi technologia audio łączy się z komfortem użytkowania bezprzewodowego. Natomiast ergonomiczna konstrukcja w każdym modelu serii oraz wyprofilowane nausznice dostosowują się do ucha każdego słuchacza.

Flagowym modelem serii jest JBL Everest Elite 750, który w tym roku otrzymał prestiżową nagrodę EISA 2017-2018 w kategorii Europejskie Słuchawki Przenośne 2017-2018. Zaprojektowano je z myślą, by zapewnić użytkownikowi maksimum udogodnień. Wbudowany akumulator na jednym ładowaniu pozwala na 15 godzin pracy z włączoną funkcją ANC lub 20 godzin pracy z wyłączoną funkcją ANC. Mikrofon z eliminacją echa umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych, a darmowa aplikacja My JBL Headphones pozwala na aktualizowanie słuchawek oraz ich personalizację. Autokalibracja TruNote™ bazuje na tym w jaki sposób dźwięk odbija się w zamkniętej nausznicy i personalizuje odsłuch do indywidualnego kształtu ucha użytkownika. Zawarte w słuchawkach JBL Everest V750 rozwiązania i innowacje zostały docenione również przyznaną nagrodą CES 2017 Innovation.

JBL Everest 110 to słuchawki dokanałowe wyposażone w legendarne brzmienie JBL Pro Audio. Dostarczają niezwykłej jakości dźwięk, a wbudowany akumulator zapewnia do 8 godzin pracy na jednym ładowaniu. Czas ładowania słuchawek to jedynie 2 godziny. Wkładki zaprojektowano tak, by ich ergonomiczny kształt dostosowywał się do ucha użytkownika idealnie wpasowując się do przewodu słuchowego umożliwiając wiele godzin przyjemnego odtwarzania ulubionej muzyki. Wbudowany pilot z mikrofonem zapewnia łatwe odbieranie połączeń telefonicznych i prowadzenie rozmów z funkcją redukcji echa. W zestawie znajdują się wkładki w trzech rozmiarach.

JBL Everest 310 to nauszne słuchawki bezprzewodowe zapewniające do 20 godzin odtwarzanie dźwięku, a czas ładowania akumulatora to jedynie 2 godziny. Porywające brzmienie JBL Pro Audio oraz ergonomiczne, dostosowujące się do kształtu małżowiny nausznice zapewniają wygodne korzystanie ze słuchawek. Wykończenie wykonano z najwyższej jakości materiałów. Technologia ShareMe 2.0 pozwala w łatwy sposób udostępniać swoją muzykę na dowolne słuchawki bezprzewodowe innego użytkownika poprzez Bluetooth. W zestawie znajduje się kompaktowe etui na słuchawki, dzięki czemu doskonale nadają się one do zabrania w podróż. Świetnie sprawdzą się również w drodze do pracy i codziennym użytkowaniu. Wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie krystalicznie czystych rozmów telefonicznych bez konieczności wyjmowania telefonu.

Wolność od przewodów, prostota dzielenie się muzyką. Wokółuszne słuchawki JBL Everest 710 zapewniają do 25 godzin bezprzewodowego odtwarzania muzyki, a czas ładowania akumulatora to jedynie 2 godziny. Legendarne brzmienie JBL Pro Audio oraz ergonomiczne, dopasowujące się poduszki nausznic sprawiają, że ulubiona muzyka brzmi jeszcze lepiej! Technologia ShareMe 2.0 w prosty sposób pozwala udostępniać swoją muzykę na dowolne słuchawki bezprzewodowe innego użytkownika poprzez Bluetooth. W zestawie znajduje się kompaktowe etui na słuchawki, dzięki czemu są one doskonałym towarzyszem w mieście i w podróży. Wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie krystalicznie czystych rozmów telefonicznych bez konieczności wyjmowania telefonu.

JBL jako lider w dziedzinie doskonałego brzmienia kontynuuje tradycje w wyznaczaniu nowych granic poprzez innowacje i personalizację technologii brzmienia. Wraz z nową serią JBL Everest oferuje bezprecedensowe słuchawki bezprzewodowe dla autentycznych doznań audio.

Specyfikacja techniczna:

JBL Everest 110

Przetworniki: 5.8 mm

Dynamiczne pasmo przenoszenia: 10-22 kHz

Czułość: 96 dB/1 kHz, 1 mW

Maksymalne ciśnienie akustyczne SPL: 103 dB

Czułość mikrofonu: -42 dBV/Pa

Moc transmitera Bluetooth: ≤4 dBm

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK π/4, DQPSK, 8-DPSK

Wersja Bluetooth: 4.1

Profile Bluetooth: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP V1.2

Typ akumulatora: Polymer Li-ion (3.7 V, 60 mAh x 2)

Czas ładowania: 2 godziny

Czas pracy: do 8 godzin

Wymiary nakładki Głęb. x Wys. x Dług. (mm): 14.7 x 14.8 x 30.4

Wymiary obudowy mikrofonu Głęb. x Wys. x Dług. (mm): 9.1 x 7.2 x 42.3

Waga: 0.016 kg

Sugerowana cena detaliczna: 429 zł

 

Słuchawki JBL Everest – nowa odsłona

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *