Home Newsy Jailbreak iOS 11/11.1.2 dostępny
Jailbreak iOS 11/11.1.2 dostępny
0

Jailbreak iOS 11/11.1.2 dostępny

0

Abraham Masri znany pewnie bardziej wielbicielom trybu Jailbreak, twórca między innymi aplikacji Houdini sprawił, iż temat odblokowywania urządzeń z iOS znów nabrał rumieńców. Długi czas bowiem w temacie Jailbreak niewiele się działo, do tego stopnia, iż mówiono nawet o końcu trybu „uwalniania iPhone’a”. Tymczasem światło dzienne ujrzała właśnie aplikacja umożliwiająca odblokowanie systemu iOS 11.1.2.

Niestety póki co jest także zła informacja. Wspomniany soft To. Panga dedykowany jest wyłącznie programistom, a więc nie powinni z niego korzystać zwykli użytkownicy. Ryzyko uszkodzenia oprogramowania podczas procesu odblokowywania jest bardzo wysokie. Pod kątem praktycznym oznacza to, że pechowe osoby, którym nie uda się przeprowadzić operacji poprawnie będą zmuszone do odtworzenia oprogramowania do najnowszej wersji, a więc stracą one możliwość wykonania Jailbreak.

To.Panga opiera się na expoicie tfp0 Iana Beera i jest kompatybilna z wersją iOS 11 – 11.1.2. Warto jednak poinformować, że na chwilę obecną metoda odblokowywania iPhone’a autorstwa Abrahama Masri raz działa lecz następnym już nie. Sam twórca To.Panga odradza korzystanie z jego metody, bowiem jest ona niedopracowana. Radzi poczekać na narzędzie Jonathana Levina, który kończy nad nim prace. Ono samo ma być bardziej stabilne.

Źródło: Onetech

 

Jailbreak iOS 11/11.1.2 dostępny

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *