iOS 11 inspirowany interfejsem watchOS

iOS 11 inspirowany interfejsem watchOS

0

Za kilka miesięcy w czerwcu Apple zaprezentuje nam swoje nowe propozycje dotyczące systemów operacyjnych w tym kolejną wersję platformy iOS. Trudno w tej chwili oszacować jak mocno zmieni się ona względem iOS 10, choć dużych innowacji w interfejsie nie należy się raczej spodziewać. Firma prawdopodobnie postawi na rozwój funkcjonalny, głównie pod kątem nadchodzących modeli urządzeń.

W sieci jednak ukazał się bardzo ciekawy koncept systemu iOS 11 inspirowany interfejsem softu jabłkowego zegarka. Widać to już na ekranie głównym iPhone’a, gdzie ikony aplikacji rozmieszczone są w charakterystyczny, rzędowy sposób tworząc okrąg. Takie rozwiązanie mogłoby znacznie zaoszczędzić miejsce na ekranie i ułatwiło nawigację w systemie.

Autorem wizualizacji jest kanał w serwisie YouTube o nazwie ConceptsiPhone. Ich dzieło zatytułowane „iOS 11 CIRQLEUI” przynosi więcej ciekawostek zawiązanych choćby z czytelniejszym podejściem do tematu Centrum Powiadomień, Centrum Sterowania, czy widżetów. Zaprezentowana wizja jest bardziej niż ciekawa, choć mało prawdopodobna. Apple z pewnością nie posunie się aż tak daleko ze wzornictwem interfejsu systemu iOS, a przynajmniej nie w tym roku.

Źródło: ConceptsiPhone

 

iOS 11 inspirowany interfejsem watchOS

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *