iPhone 8/X będzie bardzo drogi

iPhone 8/X będzie bardzo drogi

0

Ostatnio nie ma dnia aby w sieci nie pojawiały się kolejne informacje dotyczące flagowego modelu iPhone’a jaki ma zostać zaprezentowany w tym roku. Urządzenie oznaczone przez producenta jako 8 lub X ma uczcić jubileusz 10 lat istnienia iPhone’a na rynku innowacyjnym podejściem zarówno do kwestii związanych z designem jak i funkcjonalnością. Innymi słowy będzie to najdroższy smartfon w jabłkowej ofercie, co nie jest znowu jakimś wielkim odkryciem.

W sieci jednak powiało ogromnym pesymizmem dla osób, które już odkładają pieniądze do skarbonki z myślą o zakupie iPhone’a 8/X zaraz po jego debiucie. Zgodnie z treścią najnowszych raportów autorstwa Fast Company urządzenie w najtańszej konfiguracji ma kosztować ponad 1000 dolarów, czyli znacznie więcej aniżeli najbardziej pojemny model iPhone’a 7 Plus. Ten z wbudowanym dyskiem 256 GB na dane użytkownika wyceniany jest obecnie na kwotę 969 dolarów.

Treść licznych plotek sugeruje, że wyczekiwane urządzenie posiadać będzie ekran typu OLED o zaokrąglonych bokach i przekątnej 5,8 cala, w który zaimplementowany zostanie przycisk Początek i czytnik Touch ID. Obudowa ma być wykonana z ceramiki podobnie jak w przeszłości w modelach 4 oraz 4s. Coraz częściej mówi się także o funkcji bezprzewodowego ładowania na odległość.

Równolegle do oferty trafią także odświeżone wersje obecnych modeli, czyli iPhone’a 7 oraz 7 Plus. Ich design się prawdopodobnie nie zmieni i podobie jak w tym roku obie wersje urządzenia zostaną wyposażone w ekrany LCD.

Źródło: Fast Company

 

iPhone 8/X będzie bardzo drogi

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *