Kolejne plotki na temat iPhone’a 8

Kolejne plotki na temat iPhone’a 8

0

Święta, czy nie, nieważne. Tematyka kolejnego modelu iPhone’a nawet w czasie wolnym od pracy i obowiązków lubi gościć w internecie. Tak też było podczas Wielkanocy kiedy to w sieci pojawiły się kolejne spekulacje na temat iPhone’a 8, a dokładniej rzecz ujmując jego wyglądu.

Japoński serwis Macotakara jest zdania, iż nadchodzący, flagowy model iPhone’a designem przypominać będzie modele 4 oraz 4s. Już jakiś czas temu podobne plotki pojawiały się na łamach poczytnych portali technologicznych. Urządzenie ma zostać wyposażone w stalową ramę zespajającą tylny i przedni, szklany panel.

Po raz kolejny potwierdzają się plotki o umieszczeniu wertykalnym podwójnego aparatu głównego smartfona. Redaktorzy serwisu Macotakara także są zdania, że flagowiec z tego roku będzie się charakteryzował umieszczeniem jednego aparatu pod drugim, co ma mieć związek z zastosowaniem technologii rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości. Co ciekawe iPhone 7s oraz 7s Plus ma być nieznacznie grubszy od obecnych odsłon smartfona z Cupertino.

Źródło: Macotakara

 

Kolejne plotki na temat iPhone’a 8

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *