Kolejny spot „Carpool Karoke”

Kolejny spot „Carpool Karoke”

0

Zaledwie dwa dni po emisji pierwszego spotu zapowiadającego emisje programu rozrywkowego „Carpool Karaoke” w ramach usługi Apple Music w sieci pojawia się kolejny materiał reklamowy oraz informacje odnośnie debiutu tej produkcji.

Wszystko wskazuje na to, że już wiosną tego roku powolnymi krokami ruszy usługa wideo, która stanowić ma uzupełnienie oferty serwisu muzycznego od Apple. Eddy Cue przy okazji konferencji Code Media zdradził, że nowe odcinki popularnego programu pojawią się już w kwietniu tego roku. Dostęp do nich będą mieli wyłącznie użytkownicy, którzy subskrybują usługę Apple Music.

Warto przypomnieć, że niemal w tym samym czasie do oferty trafi reality show „Planet of the Apps”. Warto także dodać, że nowy zwiastun „Carpool Karaoke” zdradza nieco więcej szczegółów odnośnie formy tego widowiska. Goście programu bowiem jak się okazuje będą nie tylko poruszać się samochodem ale również brać udział w innych przedsięwzięciach realizowanych w sklepach, magazynach, czy stacjach benzynowych.

Jeśli dobrze się przyjrzeć można zauważyć na filmie reklamowym nowy dział w serwisie Apple Music. Jest nim TV & Movies, co sugeruje, że w ramach usługi pojawią się również filmy. Pozostaje zatem czekać i trzymać kciuki.

Źródło: 9To5Mac

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *