„Planet of the Apps” zostanie wyemitowany wiosną

„Planet of the Apps” zostanie wyemitowany wiosną

0

Nie dalej jak parę dni temu w sieci pojawiły się informacje o zakończeniu zdjęć do reality show, które ma zostać wyświetlone w ramach usługi Apple Music. Dzięki wywiadowi jakiego udzielił Eddy Cue podczas konferencji Code Media znamy trochę więcej szczegółów dotyczących daty premiery tej produkcji.

W ostatnim czasie coraz częściej w mediach pojawia się temat usługi wideo markowanej logo Apple. Ma ona być częścią serwisu Apple Music, a pierwszymi pozycjami jakie się ukażą w jej ramach będzie wspomniane reality show oraz program rozrywkowy „Carpool Karaoke”.

Eddy Cue w wywiadzie udzielonym podczas konferencji Code Media zdradził, że subskrybenci usługi Apple Music będą mieli dostęp do treści wideo już tej wiosny.

Warto przypomnieć, że „Planet of the Apps” będzie produkcją, w której mają rywalizować między sobą programiści pod okiem doświadczonych liderów. Ich prace, czyli aplikacje oceniane będą przez jury składające się z osób znanych w show-biznesie. Finalista programu otrzyma wsparcie finansowe w wysokości 10 milionów dolarów na rozwój swoich pomysłów, a jego aplikacja zostanie wyróżniona w App Store.

Co ciekawe wraz z programem ma pojawić się również dedykowana mu aplikacja dzięki której widz będzie mógł oglądać dodatkowe materiały.

Źródło: 9To5Mac

 

„Planet of the Apps” zostanie wyemitowany wiosną

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *