Home Newsy Premiera „Planet of the Apps” już dzisiaj
Premiera „Planet of the Apps” już dzisiaj
0

Premiera „Planet of the Apps” już dzisiaj

0

Zupełnie niespodziewanie pojawiły się dziś informacje dotyczące debiutu programu rozrywkowego, który jako pierwszy wystartuje z emisją w usłudze Apple Music. Premiera dziewiczego odcinka reality show zatytułowanego „Planet of the Apps” odbędzie się już dzisiaj, choć nie podano jeszcze szczegółów dotyczących dokładnej godziny emisji. 

Z tej okazji też w serwisie Apple Music pojawiła się nowa zakładka z kategorią Programy TV i filmy, która póki co zawiera jedynie stronę poświęconą wymienionej wyżej produkcji. Pierwszy odcinek będą mogły obejrzeć wszystkie osoby, nawet te nie będące subskrybentami jabłkowej usługi muzycznej. Ma być to pewna forma promocji i zachęty dla tychże właśnie person do wykupienia abonamentu w Apple Music.

Kolejne odcinki, które sukcesywnie będą ukazywać się co wtorek o godzinie 18:30 czasu pacyficznego udostępniane będą wyłącznie użytkownikom serwisu muzycznego od Apple. Co ciekawe wraz z niewielkimi zmianami w platformie Apple Music stworzono równolegle nową kategorię tematyczną w sklepie App Store. Dostępne będą w niej aplikacje napisane przez uczestników reality show.

 

Warto przypomnieć, że „Planet of the Apps” jest programem, w którym będą brały udział osoby mające pomysł na oprogramowanie dla platform iOS oraz watchOS i związany z nimi biznes. Każdy z nich będzie prezentował swoje pomysły przed jury w skład którego wchodzą znane postacie show biznesu. Wśród nich znajdą się między innymi Will.I.Am, Jessica Alba, czy Gary Vaynerchuk.

Źródło: AppAdvice

 

Premiera „Planet of the Apps” już dzisiaj

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)