iPhone 8 – spekulacji ciąg dalszy

iPhone 8 – spekulacji ciąg dalszy

0

Jak co roku w gąszczu plotek związanych z nadchodzącym modelem iPhone’a można się pogubić. Pojawiają się bowiem sprzeczne informacje, które deformują prawdopodobny obraz rzeczywistości. Nie dalej jak kilka dni temu do sieci trafiła nota rzucająca nowe światło na wielkość wyświetlacza jabłkowego smartfona kolejnej generacji. Zaprzeczała ona dotychczasowym przeciekom jakoby iPhone 8 miał zostać wyposażony w ekran o przekątnej 5,8 cala.

Ostatnie plotki skupiły się bowiem na wielkości 5 cali jaka ma rzekomo cechować nadchodzący model jabłkowego smartfona. Serwis DigiTimes w najnowszym raporcie dementuje jednak te informacje i potwierdza słuszność poprzednich plotek. Zdaniem redaktorów portalu iPhone oznaczony jako X, a nie 8 ma zostać wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 5,8 cala. Będzie on wykonany w technologii OLED i ma zajmować cały przedni panel urządzenia. Apple zdecyduje się również na zaimplementowanie w powierzchnię dotykową czytnika Touch ID oraz przycisku Home.

Najnowsze doniesienia potwierdzają również, że flagowy model iPhone’a posiadać będzie pojemniejszą baterię, która ładowana ma być bezprzewodowo. Obudowa zostanie jak spekulowano już wcześniej wykonana ze szkła oraz aluminium. Na pokładzie urządzenia znajdzie się również skaner tęczówki oka. Co ciekawe serwis DigiTimes sugeruje, że Apple zaprezentuje tylko dwa, a nie trzy jak sądzono modele jabłkowej słuchawki. Mają to być wersja z ekranem 4,7 cala i konstrukcji podobnej do iPhone’a 7 oraz wspomniany wyżej model o mocno odświeżonym designie.

Źródło: 9To5Mac

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *