Home Newsy iPhone 8 trafił już do masowej produkcji
iPhone 8 trafił już do masowej produkcji
0

iPhone 8 trafił już do masowej produkcji

0

Prawdopodobnie już za miesiąc świat pozna wygląd i specyfikację iPhone’a 8, a także datę jego premiery rynkowej. Niestety wiele wskazuje na to, że w pierwszych miesiącach od debiutu smartfon będzie ciężko dostępny z powodu szybko wyczerpujących się zasobów magazynowych. Niemniej jednak jak donosi Steve Hemmerstoffer masowa produkcja urządzenia właśnie ruszyła pełną parą.

Jubileuszowy iPhone ma być konstrukcyjnie inny od poprzedników, co też wzbudza ogromne zainteresowanie mediów jeszcze przed oficjalną premierą. W sieci aż huczy od plotek krążących wokół tematyki wyglądu i specyfikacji technicznej urządzenia. Pewne istotne dane, które potwierdzają treść dotychczasowych doniesień odnaleziono również w kodzie opublikowanego niedawno systemu dedykowanego głośnikowi HomePod. Jest więc na co czekać.

Rozpoczęta właśnie masowa produkcja iPhone’a 8 może sugerować, że potwierdzą się obawy odnośnie problemów z dostępnością urządzenia. Prawdopodobnie pojawi się ono w mocno ograniczonych ilościach tylko w niektórych lokalizacjach na przełomie października i listopada. Jak szacują analitycy sytuacja ustabilizuje się w pierwszym kwartale 2018 roku. Autor publikacji jednak nic nie wspomina o modelach 7s oraz 7s Plus, które pojawią się na konferencji wraz z odsłoną flagową smartfona. Prawdopodobnie są one w masowej produkcji już od czerwca tego roku, a na rynku ogólnodostępne będą już we wrześniu, niedługo po prezentacji.

Masowa produkcja iPhone’a 8 oznacza również, że na dniach do sieci będą z tłumnie napływać zdjęcia autentycznych elementów konstrukcji wyczekiwanego urządzenia, a być może poznamy nawet jego ostateczny wygląd i dokładną specyfikację techniczną.

Źródło: Twitter

 

iPhone 8 trafił już do masowej produkcji

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)