Home Newsy Etui do zegarka Apple Watch w patencie Apple
Etui do zegarka Apple Watch w patencie Apple

Etui do zegarka Apple Watch w patencie Apple

0

Bardzo przypadło mi do gustu etui jakie dołączane jest do słuchawek AirPods. Plastikowy pokrowiec i powerbank dla grajków w jednym znacznie wydłuża życie tych ostatnich zaraz po naładowaniu. Rozwiązanie to stało się w moich oczach tak wygodne, iż życzyłbym sobie podobnych pomysłów przy innych jabłkowych produktach.

Okazuje się, że być może nie będę musiał długo czekać na taki właśnie rozwój sytuacji, bowiem z amerykańskim Biurze Patentów i Znaków Towarowych pojawiła się niedawno dokumentacja opisująca etui do zegarka Apple Watch. Podobnie jak w przypadku słuchawek AirPods byłby to zarazem pokrowiec i składana ładowarka indukcyjna, choć jak się okazuje nie tylko do smartwatcha.

W jednej części bowiem swoje miejsce znalazłby zegarek Apple Watch, w drugiej zaś dedykowane mu paski, które także można by ładować. Już na początku zeszłego roku w sieci pojawiały się sugestie, iż Apple może pracować nad takimi właśnie paskami wyposażonymi we własną baterię i dodatkowe czujniki zwiększające funkcjonalność całego zestawu. Wskazywały na to również inne patenty giganta z Cupertino. Takie paski mogłyby także posłużyć jako zewnętrzna bateria dla Apple Watch’a, bowiem zespalane byłyby z nim za pomocą złącza serwisowego mieszczącego się w jednym z wcięć na mocowanie paska.

Źródło: USPTO

 

Etui do zegarka Apple Watch w patencie Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *