Apple szykuje nowe laptopy

Apple szykuje nowe laptopy

0

Zbliżająca się wielkimi krokami konferencja Apple poświęcona deweloperom może dać początek nie tylko nowym systemom operacyjnym ale, na co wskazuje coraz więcej informacji, również nowym urządzeniom. Od jakiegoś czasu spekuluje się, że podczas WWDC kalifornijska firma zaprezentuje światu inteligentny głośnik, czyli konkurenta Amazon Echo oraz iPada Pro z ekranem o rozmiarze 10,5 cala i konstrukcją o świeżym designie.

Najnowszy raport autorstwa Marka Gurmana z agencji informacyjnej Bloomberg dokłada nowinek przepowiadając pojawienie się na tej samej imprezie nowych modeli MacBooka. Podczas czerwcowego WWDC Apple ma bowiem wprowadzić do oferty model Pro z procesorem Kaby Lake i wyglądem znanym z poprzedniej wersji komputera. Ofertę zasili również MacBook z ekranem o rozmiarze 12 cali, który zyskać ma szybszy procesor od Intela oraz model Air w wariancie z wyświetlaczem o przekątnej 13 cali. Ten ostatni ma być jedynie lekko odświeżoną wersją poprzednika.

Konferencja WWDC odbędzie się 5 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Podczas jej trwania zostaną z pewnością zaprezentowane nowe wersje systemów operacyjnych, na które czeka już wielu użytkowników. To właśnie macOS 10.13, iOS 11, watchOS 4 i tvOS 11 będą tego dnia głównymi bohaterami prezentacji.

Źródło: Bloomberg

 

Apple szykuje nowe laptopy

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *