Czy właśnie tak będzie wyglądał iPhone 8?

Czy właśnie tak będzie wyglądał iPhone 8?

0

To nie pierwszy raz kiedy do sieci trafia rzekomo autentyczna wizualizacja prezentująca iPhone’a 8. Kilka dni temu zobrazowano jak może wyglądać nadchodzący flagowy model smartfona od Apple na podstawie „oryginalnych” schematów CAD, które miały pochodzić z fabryki Foxconn. Podobną dokumentację posiada podobno serwis Engadget.

Na jej podstawie przygotował rendery, które mają w 100 procentach oddawać design wyczekiwanego urządzenia. Co ciekawe za sprawą publikacji wraca temat premiery nie trzech, a dwóch modeli iPhone’a w tym roku. Zaufane źródła należące do łańcucha dostawców akcesoriów, od których też ma pochodzić wspomniany schemat CAD twierdzą, że jesienią Apple zaprezentuje iPhone’a 8 oraz 8 Plus różniące się między sobą wielkością ekranu. Mniejszy wariant zostanie wyposażony w wyświetlacz o rozmiarze 5 cali, zaś większy 5,8 cala.

Doniesienia te gryzą się z wcześniejszymi spekulacjami, w których szacowano pojawienie się iPhone’a 7s, 7s Plus oraz modelu jubileuszowego.

Stworzone rendery bazujące na schematach CAD potwierdzają jednak wiele aspektów dotyczących wyglądu i konstrukcji urządzenia jakie wiele razy obecne były w nieoficjalnych doniesieniach. iPhone 8, a także 8 Plus zatem będzie posiadał podwójną kamerę iSight, której obiektywy będą rozmieszczone wertykalnie. Z obudowy zniknie również przycisk Home oraz czytnik Touch ID. Elementy te zespolone zostaną z ekranem typu OLED, lekko zaokrąglonym po bokach. Oba urządzenia będą również wyposażone w podwójną kamerę FaceTime. Na koniec warto dodać, iż w ręce redaktorów serwisu Engadget miał rzekomo wpaść schemat dotyczący mniejszego modelu iPhone’a. Gabarytowo będzie on niewiele szerszy i dłuższy od iPhone’a 7.

Źródło: Engadget

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *