Kolejny koncept iPhone’a 8

Kolejny koncept iPhone’a 8

0

W sieci coraz częściej pojawiają się coraz to wymyślniejsze koncepty iPhone’a, którego oficjalnie zobaczymy już tej jesieni. Flagowy model, na który wszyscy czekają będzie zgodnie z treścią wielu plotek znacznie różnił się konstrukcyjnie od poprzedników. Dlatego właśnie budzi takie zainteresowanie.

Tylko na przełomie ostatnich paru miesięcy w internecie ukazało się przynajmniej kilka mniej lub bardziej ciekawych projektów ukazujących prawdopodobny design tego urządzenia. Ostatni z nich autorstwa Imrana Taylora czerpie inspirację z treści nieoficjalnych doniesień, w których opisuje się iPhone’a 8 (w wizji autor nazywa jednak urządzenie iPhone X) jako sprzęt wizualnie podobny do modeli 4 oraz 4s sprzed kilku lat.

Niektóre źródła podają, że smartfon zostanie wyposażony w ceramiczną obudowę z charakterystyczną aluminiową ramką wzmacniającą całą konstrukcję. Na zaprezentowanym koncepcie twórca postanowił też umieścić główny, podwójny aparat pionowo oraz złącze Smart Connector znane z iPada Pro. iPhone 8 posiada również ekran typu OLED o zaokrąglonych krawędziach, który zajmuje cały przedni panel urządzenia. Z tego właśnie względu przycisk Home wraz z czytnikiem Touch ID zintegrowano z powierzchnią dotykową wyświetlacza.

Urządzenie można oczywiście ładować bezprzewodowo, a wymagający użytkownicy mogą zamówić wersję z ceramiczną ramką zespajającą obudowę.

Źródło: Behance

 

Kolejny koncept iPhone’a 8

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *