Kolejny koncept iPhone’a 8

Kolejny koncept iPhone’a 8

0

Jubileusz dziesięciolecia istnienia iPhone’a na rynku jaki przypada w tym roku stawia Apple bardzo wysoką poprzeczkę. Oczekuje się, bowiem że iPhone 8 będzie urządzeniem przełomowym, które zerwie z dotychczasowym stereotypem dotyczącym nie tylko wzornictwa tego produktu ale też technologii jaka zastanie w niego zaimplementowana. Czy jednak rozwiązania na jakie skusi się Apple będą aż tak futurystyczne jak kolejna wizja jabłkowego smartfona?

Za najnowszym konceptem iPhone’a 8 stoi kanał ConceptsiPhone, który znajdziemy w serwisie YouTube. W najnowszym projekcie autorzy stworzyli urządzenie odbiegające od plotek z jakimi przyszło nam obcować od miesięcy. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, iż jest to najodważniejszy jak dotąd koncept jabłkowego smartfona jaki opublikowano w sieci. Wszystko to zaś za sprawą jednej funkcji.

Zdaniem twórców wizualizacji iPhone 8 zostałby wyposażony w specjalne czujniki optyczne w tylnej części obudowy, dzięki czemu patrząc w ekran domowy urządzenia miałoby się wrażenie jego przeźroczystości. Wyświetlacz innymi słowy byłby transparentny, co oznacza, że patrząc w ekran widać byłoby zarysy otoczenia znajdującego się za telefonem. Sam pomysł wydaje się bardzo ciekawy ale jest mało prawdopodobne, że ziści się w rzeczywistości jeszcze w tym roku.

Źródło: Cult of Mac

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *