Jeszcze jeden koncept iPhone’a 8

Jeszcze jeden koncept iPhone’a 8

0

Wizualizacje nadchodzących modeli iPhone’a, to nic nowego w sieci. Pojawiają się one co roku przed premierą urządzenia starając się zobrazować jak może ono wyglądać w rzeczywistości. Wiele konceptów bazuje oczywiście na treści plotek jakie równie często publikowane są w internecie. W tym roku jednak wyobraźnię bardziej niż zwykle pobudza fakt, że nadchodzący iPhone 8 ma być smartfonem, który uczci jubileusz 10 lat istnienia urządzenia na rynku.

Sprzęt ma zerwać ze stereotypem dotyczącym konstrukcji iPhone’a. Pod kątem designu będzie to więc całkiem nowe urządzenie, w które jednocześnie Apple zaimplementuje nowatorskie rozwiązania takie jak choćby bezprzewodowe ładowanie na odległość, czy zaokrąglony po bokach ekran typu OLED. Te cechy pojawiają się najczęściej w treści licznych plotek, które publikowane są na łamach poczytnych portali technologicznych.

Serwis ConceptsiPhone na swoim kanale w serwisie YouTube po raz kolejny podjął się zadania stworzenia wizualizacji flagowego modelu iPhone’a 8, czyli sprzętu jaki ujrzymy już jesienią tego roku. Zdaniem twórców kolejny jabłkowy smartfon zostanie wyposażony w ekran OLED zajmujący cały, przedni panel. Co więcej dolna część dotykowej powierzchni będzie potrafiła wyświetlać dodatkowe informacje i pełnić rolę czegoś na wzór Touch Bara znanego z MacBook’a Pro. Obudowa urządzenia zostanie wykonana z ceramiki, a wzmacniać ją ma aluminiowa rama, czyli rozwiązanie znane już z iPhone’a 4 i 4s.

Źródło: 9To5Mac

 

Jeszcze jeden koncept iPhone’a 8

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *