Home Newsy Polskie Apple Music bogatsze o materiały wideo
Polskie Apple Music bogatsze o materiały wideo
0

Polskie Apple Music bogatsze o materiały wideo

0

Na początku minionego tygodnia Apple w ramach usługi Apple Music udostępniło pierwszy odcinek reality show „Planet of the Apps”. W ramach promocji epizod ten można było również zobaczyć za darmo na stronie internetowej programu. Kolejne nowe odcinki produkcji trafią jednak już wyłącznie do subskrybentów jabłkowej usługi muzycznej. Będą one publikowane w każdy wtorek.

Niestety polskie Apple Music do wczoraj borykało się z problemem związanym z dostępnością pierwszego odcinka „Planet of the Apps”. Zarówno w iTunes jak i aplikacji Muzyka nie można było odtworzyć tego materiału. Co więcej próba jego uruchomienia w systemie iOS przenosiła użytkownika do sklepu App Store i działu poświęconego aplikacjom stworzonym przez uczestników reality show.

Od wczoraj jednak sytuacja wróciła do normy i można już oglądać ów program z poziomu usługi Apple Music. Co ciekawe w nowej zakładce serwisu Programy TV i filmy jaka pojawiła się na początku tego tygodnia znalazło się więcej treści wideo. Wśród nich znajduje się zapis z koncertu Taylor Swift, dokument 808 poruszający temat wpływu automatu perkusyjnego 808 na kształtowanie się muzyki, czy krótki dokument poświęcony raperowi Drake.

Źródło: Apple

 

Polskie Apple Music bogatsze o materiały wideo

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)