Home Newsy Obudowa iPhone’a 8 na kolejnych zdjęciach
Obudowa iPhone’a 8 na kolejnych zdjęciach
0

Obudowa iPhone’a 8 na kolejnych zdjęciach

0

Kilka miesięcy temu kiedy to pojawiły się pierwsze informacje na temat nadchodzącego, flagowego modelu iPhone’a jaki zadebiutuje w tym roku mieliśmy do czynienia jedynie z suchymi informacjami lokowanymi w nieoficjalnych doniesieniach. Na ich bazie wkrótce zaczęły powstawać koncepty obrazujące prawdopodobny wygląd jabłkowego smartfona, a w ostatnim czasie coraz częściej mamy do czynienia z rzekomo autentycznymi przeciekami w postaci zdjęć jego elementów konstrukcji.

Pojawiła się na nich ramka stalowa, która łączyć będzie szklane panele obudowy iPhone’a 8, a teraz ona sama stała się przedmiotem zdjęć. Za ich publikacją stoi serwis Reddit. Widoczne na nich elementy to zarówno przedni jak i tylny panel obudowy iPhone’a 8. Po raz kolejny potwierdzają się informacje dotyczące podwójnej kamery iSight, która posiadać ma obiektywy rozmieszczone jeden pod drugim. Na fotografii widoczne jest także mocowanie obiektywów.

W tylnej części obudowy brak jest wycięcia na umiejscowienie czytnika linii papilarnych, co może sugerować, iż Apple faktycznie zaimplementuje go w powierzchnię dotykową wyświetlacza. Warto przypomnieć, iż jeszcze nie tak dawno spekulowano zastosowanie tego pierwszego rozwiązania. Panel przedni zaś charakteryzuje się wycięciem w górnej części, które prawdopodobnie przeznaczone jest na kamerę FaceTime, głośnik oraz czujniki.

Po raz kolejny trzeba brać pod uwagę, że znajdujące się na zdjęciach elementy iPhone’a nie są jednak prawdziwe, a tego typu publikacje mają jedynie przyciągnąć uwagę internauty.

Źródło: Reddit

 

Obudowa iPhone’a 8 na kolejnych zdjęciach

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)