Home Newsy Kolejne zdjęcia elementów iPhone’a 8
Kolejne zdjęcia elementów iPhone’a 8
0

Kolejne zdjęcia elementów iPhone’a 8

0

Jedną z większych premier sprzętowych roku 2017, jak nie największą, będzie debiut rynkowy jubileuszowego iPhone’a. Jego prezentacja przewidziana jest na jesień ale już teraz trwa w najlepsze festiwal domysłów i spekulacji. Urządzenie budzi wiele emocji, a wszystko za sprawą plotek, zgodnie z treścią których będzie ono posiadać całkiem nową konstrukcję, zrywającą z przetartymi już przez Apple szklakami w dziedzinie designu.

Pomału też rysuje się prawdopodobny obraz jabłkowego smartfona. Liczne przecieki sugerują, iż zostanie on wyposażony w podwójną kamerę iSight, której obiektywy będą rozmieszczone wertykalnie. Ponad to urządzenie dostanie ekran typu OLED o przekątnej blisko 5,8 cala, zajmujący cały przedni panel obudowy. Z niej znikną też przycisk Home oraz czytnik linii papilarnych.

Apple ma także powrócić do szklanej obudowy wzmacnianej metalową ramką jak miało to już miejsce w przeszłości w przypadku modeli 4 oraz 4s. Niniejsza ramka znalazła się właśnie na zdjęciach jakie opublikował w sieci serwis Slashleaks. Jak zwykle w takich sytuacjach trudno o weryfikację autentyczności tejże fotografii, choć nie jest wykluczone, że mamy do czynienia z oryginałem. Co ciekawe ramka nie jest wykonana z aluminium jak sugerowano już w licznych plotkach, a ze stali nierdzewnej. Jej gabaryty mogą wskazywać, że iPhone 8 będzie rozmiarem zbliżony do modelu z ekranem o przekątnej 4,7 cala.

Źródło: Slashleaks

 

Kolejne zdjęcia elementów iPhone’a 8

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)