iMac Pro nadchodzi

iMac Pro nadchodzi

0

W dniu dzisiejszym Apple odświeżyło swój najmocniejszy komputer Mac’a Pro o mocniejsze komponenty. To pierwsza od 2013 roku aktualizacja tej maszyny o wydajniejsze procesory i układy graficzne. Komputer w dwóch różnych wersjach konfiguracyjnych dostępny jest już także w polskim Apple Store Online.

Przy okazji debiutu urządzeń Phill Schiller udzielił wywiadu dla serwisu BuzzFeed zapewniając, że Apple pracuje obecnie nad całkiem nową, modularną wersją Mac’a Pro. Ta ma ukazać się na rynku wraz z nowym monitorem nie wcześniej niż w przyszłym roku.

Pojawiła się również informacja związana z komputerami iMac. Rzekomo jeszcze w tym roku światło dzienne ujrzy nowy model dedykowany użytkownikom pro, czyli profesjonalistom. Maszyna typu all-in-one także ma być modyfikowalna. Apple bowiem zdaje sobie sprawę z faktu, że istnieje ogromna potrzeba ze strony użytkowników dotycząca możliwości rozbudowy komputera. Plotki sugerują również implementację procesora z rodziny Kaby Lake, układów graficznych oraz portów USB-C.

Warto dodać, że ostatnia aktualizacja komputerów iMac miała miejsce w 2015 roku.

Źródło: BuzzFeed

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *