Home Newsy Nowy Mac Pro dopiero w 2019 roku
Nowy Mac Pro dopiero w 2019 roku
0

Nowy Mac Pro dopiero w 2019 roku

0

Po nieco lakonicznej wypowiedzi Phill’a Schiller’a dotyczącej prac nad nowymi wersjami komputerów, w tym Maca Pro, w sieci pojawia się dość spora ilość spekulacji. Najnowszy raport skupia się na maszynie Mac Pro, a także kolejnej generacji MacBooka Pro.

Autorem doniesień jest serwis OSnews, którego zdaniem najmocniejszy komputer stacjonarny od Apple pojawi się nie wcześniej jak w 2019 roku. Firma ma pracować nad jego modularną konstrukcją pozwalającą też zespolić z komputerem iPada Pro.

Co ciekawe w raporcie pojawiają się również informacje odnośnie kolejnej generacji MacBooka Pro. Zostanie ona pozbawiona panelu Touch Bar, czyli elementu który pojawił się w tych maszynach w październiku zeszłego roku. Rezygnacja z Touch Bar ma buc rzekomo podyktowana faktem, że element ten nie wzbudził zainteresowania użytkowników, a nawet przyczynił się do wzrostu sprzedaży starszych modeli MacBooka, w których brak jest tego elementu.

Wraz z premierą powyższych urządzeń do oferty trafią również nowy monitor zewnętrzny 8k, Mac mini oraz nowy model iMaca.

Źródło: OSnews

 

Nowy Mac Pro dopiero w 2019 roku

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)