Home Newsy Tegoroczne modele MacBooka Pro bez większych zmian
Tegoroczne modele MacBooka Pro bez większych zmian
0

Tegoroczne modele MacBooka Pro bez większych zmian

0

Osoby, które wyczekują w tym roku większych zmian wizualnych w nadchodzących modelach Macbooka Pro mogą poczuć się zawiedzione. Jak bowiem donoszą najnowsze raporty ta linia przenośnych komputerów po raz kolejny zostanie odświeżona jedynie o podzespoły.

MacBook Pro doczekał się znaczących zmian w 2016 roku kiedy to na rynku zadebiutował model wyposażony w panel dotykowy Touch Bar oraz porty Thunderbolt 3. W tym roku Apple ma jedynie odświeżyć swoje komputery o nowsze, mocniejsze podzespoły. Można zatem oczekiwać zmian w zakresie procesora, czy wydajniejszej karty graficznej. Raporty jednak snują podejrzenia, że zmian wizualnych może doczekać się mniejszy model, czyli MacBook z ekranem o przekątnej 12 cali.

Wielce prawdopodobne jest, iż scenariusz związany z następcami jabłkowych laptopów poznamy w czerwcu podczas konferencji WWDC kiedy to urządzenia te zostana zaprezentowane światu. Jako ciekawostkę można przytoczyć fakt, że sporą część produkcji komputerów MacBook przejmie w tym roku fabryka Foxconn, która zaoferowała Apple bardzo intratne warunki. Obecnie 8 na 10 komputerów budowanych jest w fabryce Quanta.

Źródło: MacRumors

 

Tegoroczne modele MacBooka Pro bez większych zmian

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *