Home Newsy Kolejne plotki na temat okularów AR od Apple
Kolejne plotki na temat okularów AR od Apple
0

Kolejne plotki na temat okularów AR od Apple

0

Już od wielu miesięcy mówi się o okularach do rzeczywistości rozszerzonej, które w niedalekiej przyszłości prawdopodobnie pojawią się w ofercie Apple. Firma swego czasu sama przyznała, że technologia AR jest dziedziną, która mocno ją interesuje, a wiele aktualnie prowadzonych prac skupia się właśnie wokół niej. Namiastka tego rozwiązania dostępna jest już w iPhone X jednak wielu czeka na okulary sygnowane logo giganta z Cupertino.

Serwis Bloomberg w jednym ze swoich raportów donosi, iż przedstawiciele firmy Apple obecni byli na minionych targach CES w Las Vegas, a celem ich wizyty nie było promowanie jabłkowych rozwiązań lecz spotkania z przedstawicielami firm produkujących części do urządzeń wspierających technologię rozszerzonej rzeczywistości. Może to sugerować, iż Apple prowadzi obecnie mocno zaawansowane prace zmierzające do stworzenia własnych okularów.

Warto jedna przypomnieć, iż niedawno w jednym z wywiadów Tim Cook sam przyznał, że okulary nie zawitają do oferty firmy w tym roku. Gadżet ten, choć obecny w portfolio konkurencji wciąż nie sprzedaje się dobrze, głównie ze względu na wysoką cenę. Gigant z Cupertino ma dysponować odpowiednią technologią, także przystępną cenowo dopiero pod koniec tego roku, co może oznaczać debiut okularów do AR w 2019 roku.

Źródło: Bloomberg

 

Kolejne plotki na temat okularów AR od Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *