Home Newsy Atrapa iPhone’a 8 na kolejnym wideo
Atrapa iPhone’a 8 na kolejnym wideo
0

Atrapa iPhone’a 8 na kolejnym wideo

0

Nie tak dawno za sprawą Steve’a Hemmerstoffera do sieci dostały się rendery przedstawiające prawdopodobny wygląd iPhone’a 8. Zostały one sporządzone w oparciu o rzekomo autentyczne rysunki techniczne CAD tego urządzenia, które wyciekły z jednej z fabryk.

Tym razem jednak twórca postanowił w oparciu o wspomniane schematy stworzyć makietę smartfona, a efekt końcowy jest zadziwiająco realistyczny. Można śmiało napisać, iż jest to najlepsza jak dotąd i najbardziej wiarygodna atrapa iPhone’a 8 jaka w ostatnim czasie została stworzona, a jej zdjęcia opublikowane w sieci.

Urządzenie posiada wszystkie cechy, które charakterystyczne są dla treści licznych plotek opisujących wygląd jabłkowego smartfona. Brak jest zatem przycisku Home oraz czytnika linii papilarnych na obudowie. Elementy te prawdopodobnie zostaną zintegrowane z wyświetlaczem. W tylnej części zaś znajduje się podwójna kamera iSight z wertykalnie rozmieszczonymi obiektywami. Urządzenie rozmiarami zbliżone jest do obecnych modeli iPhone’a z ekranem o przekątnej 4,7 cala. iPhone 8 ma być nieznacznie większy.

Autor makiety jednak zaznacza, że Apple testowało lub nadal to robi kilka różnych wariantów konstrukcyjnych iPhone’a 8. Nie jest zatem wykluczone, że ostatecznie do produkcji trafi sprzęt o nieco innym wyglądzie niż ten zaprezentowany na wideo.

Źródło: AppAdvice

 

Atrapa iPhone’a 8 na kolejnym wideo

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)