Home Newsy Publiczna beta macOS High Sierra już dostępna
Publiczna beta macOS High Sierra już dostępna

Publiczna beta macOS High Sierra już dostępna

0

Pod koniec czerwca do programu publicznych testów miały trafić trzy z czterech nowych systemów operacyjnych zaprezentowanych przez Apple podczas WWDC. Wyjątkiem jest soft watchOS, który od czasu pierwszej odsłony mogą próbować jedynie deweloperzy posiadający dostęp do płatnych kont.

W pierwszej fazie aktualizacji w ramach programu publicznych testów pojawiły się systemy iOS 11 oraz tvOS 11. Ten ostatni dopiero w tym roku został udostępniony szerszej grupie testerów dzięki wspomnianemu już przydziałowi do programu publicznych testów. Na publiczną betę macOS High Sierra trzeba było jednak poczekać kilka dni dłużej.

Ta pojawiła się niedawno na serwerach Apple, a więc już teraz mogą ją pobrać wszystkie osoby zarejestrowane w programie publicznym beta. Warto jednak pamiętać, iż jest to oprogramowanie naszpikowane błędami, działające niestabilnie i wadliwie, a jego instalacja pociąga za sobą bardzo realne ryzyko utraty niektórych danych, wadliwego funkcjonowania aplikacji zarówno natywnych jak i zewnętrznych deweloperów, a w sytuacjach ekstremalnych beta system może prowadzić nawet do uszkodzenia sprzętu.

Źródło: Apple

 

Publiczna beta macOS High Sierra już dostępna

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)